Çözüldü EA Play hesabını Steam'e bağlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
EA Play'ı Origin'den aldıysan Steam'e bağlayamazsın/aktaramazsın. Steam'den aldıysan oyunlara Steam'de sahip olup açtığın zaman direkt Origin'e yönlendirir.
Steam'den aldım. Açarken Origin açıyor ama oyun içi kurulum kodu istiyor. Activate kodu nereden alacağım?

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Çözebildin mi hocam?

Dün Steam üzerinden aldığım EA Play'den Need for Speed oyunlarını açmayı denediğimde Origins'e aktarıyor ve oyun inidirilmemiş gibi bir hata çıkıyor. Çözümünü bilen var mı?

Hocam bir konu içinde başka konu oluşturmayın bu Technopat'ın kuralaındada yazıyor lütfen bir daha kine kuraları okuyun(biliyorum modoratör değilim ama benim konumda böyle bir şey yapmanız yanlış)

Originde sahip olduğum battlefield 1 ve 4 oyunlarını, arkadaşlarım steam üzerinden alsalar birlikte oyanayabilirmiyiz. Yoksa steam üzerindende satınmı almam gerek birlikte oynayabilmek için.

Bir türlü EA Play hesabımı Steam'e bağlayamadım. İllaki diyor ki satın alın. Ben bunu nasıl halledeceğim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Benim EA Play'dan 3 aylık abonem var. Abonelik bittiğinde hangi platformdan oyunu alsam (EA dışında) oyuna kaldığım yerden Xbox hesabımla devam edebilirim?

Steam'den indiren arkadaşlar Origin'i açıp Steam'den indirdiğiniz oyunu bulup orada başlatarak tanımlatın bir defaya mahsus sorun çözülür.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı