Steam EA App Steam EA oyunlarını daha sonra mevcut EA hesabını kaldırıp farklı EA hesapla Steam'e bağlamak

Verqil

Hectopat
Steam'den aldığım EA oyunları var bu oyunları Steam'e bağlı mevcut EA hesabını Steam'den kaldırıp farklı bir EA hesabını Steam'e bağlasam, yeni bağladığım EA hesabıyla bu Steam'den aldığım EA oyunlarını oynayabilir miyim? Yani Steam hesabına farklı bir EA hesabı bağlayıp o hesaptan oynamak istiyorum. Mümkün mü bu? Bilgisi olan paylaşabilirse memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçer muhtemelen fakat diğerinden oynayamazsın bu sefer. Aynı anda 2 yerde olmazlar. Öyle olsa Steam'den 1 oyun al 100 tane EA'ya transfer et ücretsiz 100 hesap sat ve para kazan. İlk sen düşünmüş olamazsın.

Geçer muhtemelen fakat diğerinden oynayamazsın bu sefer. Aynı anda 2 yerde olmazlar. Öyle olsa Steam'den 1 oyun al 100 tane EA'ya transfer et ücretsiz 100 hesap sat ve para kazan. İlk sen düşünmüş olamazsın.

Bu saydığım 2 oyun EA'in kendi hesabımdaki oyunlar Steam'den bağımsız ama zamanında Steam'e bağlamıştım. Şimdi yeni EA oyunları aldığım-alacağım için şu an kullandığım EA hesabı köşede dursun bu yeni açacağım EA hesaba Steam'deki oyunlar geçsin istiyorum. Zaten 2 hesapta da Steam'deki oyunlar olsun gibi bir isteğim yok.

Geri
Yukarı