EA Play, hesabınız yok hatası

Artabora

Hectopat
Arkadaşlar hepinize selam olsun.

Benim eskiden kalma bir Origin hesabım vardı. Bildiğiniz gibi EA Play, Origin'in yerini aldı. Bugün, oldukça uzun bir zaman sonra EA Play'e, bu Origin bilgilerimle bağlanmak istedim ama olmadı. Yazan mesaj şuydu: "your credentials are incorrect or have expired. Please try again or reset your password." sorun burada işte. Çünkü e-mail adresim, kullanıcı adım, şifrem her şey doğru. EA canlı destekten yardım istedim. Adamlara da aynı bilgileri verdim ama bu bilgilere bağlı bir hesap yok dediler. İçinde gerçi sadece RA2 ve yuri's revenge vardı. Onları oynamak istemiştim. Ama yok. Bir türlü olmadı.

Aranızda bu tarz bir problemi yaşayan ve çözüm bulan var mı?

Arkadaşlar hepinize selam olsun.

Benim eskiden kalma bir Origin hesabım vardı. Bildiğiniz gibi EA Play, Origin'in yerini aldı. Bugün, oldukça uzun bir zaman sonra EA Play'e, bu Origin bilgilerimle bağlanmak istedim ama olmadı. Yazan mesaj şuydu: "your credentials are incorrect or have expired. Please try again or reset your password." sorun burada işte. Çünkü e-mail adresim, kullanıcı adım, şifrem her şey doğru. EA canlı destekten yardım istedim. Adamlara da aynı bilgileri verdim ama bu bilgilere bağlı bir hesap yok dediler. İçinde gerçi sadece RA2 ve yuri's revenge vardı. Onları oynamak istemiştim. Ama yok. Bir türlü olmadı.

Aranızda bu tarz bir problemi yaşayan ve çözüm bulan var mı?
Hesap Aç

İstersen öncelikle origini kurarak girmeyi dene, çünkü origini kurduktan sonra artık yükseltmen gerekiyor tarzında bir uyarı vermişti açıkçası çok okumadım. Ama origin setup'u duruyordu bilgisayarda.
Senin için upload ettim
Bunu kurup girmeyi dene belki giriş yapıp EA Play yükseltmesi yapabilirsin.

Maalesef işe yaramadı. Her nasıl olduysa hesap gitmiş. Origin de aynı şekilde bulunamadı diyor. Zaman aşımından olabilir denmişti başka bir yerde. Neyse yapacak bir şey yok. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı