EA Play karttan fazla ücret çekti

Rosselli

Kilopat
Yer
Avustralya/Melbourne
Daha fazla  
Meslek
Elektrikçi. Yakında olabilirse Ekonomist.
Arkadaşlar 31 Ocak akşam 22:14'de EA Play adlı uygulamayı 5 TL fiyatına almıştım. 27.02.2021 sabah 13:27 saatinde hesabımdan 29 TL çekilmiş. Bunun nasıl olduğunu tam olarak anlayamadım. Fiyat değişmiş fakat bana hiç haber verilmeden direkt kartımdan 29 TL çekmiş. Ayrıca yenilenme gününün 28 Şubat tarihinden önce olmaması gerekiyor fakat yaklaşık 36 saat önce yenilenmiş. Bana haber verilmeden hem fiyatı yükseltiyor hem de 1.5 gün az kullandırtıyor. Bununla ilgili iade talebinde bulunabilir miyim?

Arkadaşlar 31 Ocak akşam 22:14'de EA Play adlı uygulamayı 5 TL fiyatına almıştım. 27.02.2021 sabah 13:27 saatinde hesabımdan 29 TL çekilmiş. Bunun nasıl olduğunu tam olarak anlayamadım. Fiyat değişmiş fakat bana hiç haber verilmeden direkt kartımdan 29 TL çekmiş. Ayrıca yenilenme gününün 28 Şubat tarihinden önce olmaması gerekiyor fakat yaklaşık 36 saat önce yenilenmiş. Bana haber verilmeden hem fiyatı yükseltiyor hem de 1.5 gün az kullandırtıyor. Bununla ilgili iade talebinde bulunabilir miyim?
İlk ay için zaten 5 TL sonraki aylar 29 TL, sana haber vermez sen yetkilendirdiğin için yani abonesin.

İlk ay 5 TL, sonraki aylarda 30 TL hocam. Kimse o kadar oyunu aylık 5 TL'ye vermez. Ayrıca Steam'den ise (diğer platformu bilmiyorum) iade talebinde bulunabiliyorsunuz. Yanlışlıkla satın aldımı seçin, iade edilmesini bekleyin.

Endişelenmeyin Steam'in koruması altındasınız iade talebinde bulunun EA Games istese de istemese de verecektir parayı. Steam'den hesabınıza girin, aboneliklerime girin, oradan iptal edin aboneliğinizi yoksa her ay olacaktır bu.

İade talebi açtım ve sözleşmeyi okudum. Evet her ay yenileceği yazıyormuş orası benim hatam fakat 36 saat önce yenileyip parayı çekmesi benim hatam değilmiş çünkü 1 aylık periyotlarda yenileniyor diyor. Bakalım nolacak.

Eklenti: Ben bu mesajı yazarken zaten iade edilmiş. Yardımlarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı