EA Play oyun tavsiyesi

Yalnız Battlefield oyunları "bitirilecek" oyunlar değillerdir, hikayesini oynayıp kenara atacaksanız BF V'i indirme zahmetine girmeyin derim. Battlefield'i Battlefield yapan çevrimiçi kısmıdır. Bence Crysis oyunlarına şans vermelisiniz.
Battlefield 1`i online oynadım ve hikayesi kadar zevk almadım, hatta hiç almadım. Battlefield`ı Battlefield yapan online kısmı değildir bence.
Ben de Mirror's Edge'yi önereyim, belki hoşunuza gider.
Kütüphaneme bile eklememişim, bakacağım. Teşekkürler.
Crysis'ı muhakkak deneyin zevk vermez ise Buyrun gelin beni burda (!) Türkçe dublaj kurarak oynayın ve Crysis 2 ile başlayın derim Crysis 1 aşırı sıkıcı.

Crysis 1- Türkçe Dublaj

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Crysis 2- Türkçe Dublaj

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Crysis 3-Türkçe Dublaj

Virüs&Trojan& Fidye yazılım yoktur Güvenilir link'ler. Kaspersky- Comodo- Malwarebytes ile seçici Tarama yaptırabilirsin.
Teşekkürler, bugün indirmeyi başlatacağım.

Herkesin zevki farklıdır. Online girdim hile dolu, hileler ile savaşmayı seviyorsunuz sanırım.
Oyunda yüzlerce saatim var, hileci var ancak her tur gelmiyor. Hikaye kısmını daha çok sevmek başka şey, "Battlefield'i Battlefield yapan hikayesidir" demek başka şey. İkincisini söylersen gülünç oluyor.

Oyunda yüzlerce saatim var, hileci var ancak her tur gelmiyor. Hikaye kısmını daha çok sevmek başka şey, "Battlefield'i Battlefield yapan hikayesidir" demek başka şey. İkincisini söylersen gülünç oluyor.
Battlefield 1`i online oynadım ve hikayesi kadar zevk almadım, hatta hiç almadım. Battlefield`ı Battlefield yapan online kısmı değildir bence.
Bence dediğime göre ben sevmişim, öznel bir cümle. Günde zaten saatlerce oynayan birisi değilim, hile gelince de aldığım zevki sıfıra indiriyor.

Bence dediğime göre ben sevmişim, öznel bir cümle. Günde zaten saatlerce oynayan birisi değilim, hile gelince de aldığım zevki sıfıra indiriyor.
Üzgünüm ama orada "bence" demen bir şey değiştirmiyor, serinin ağır bastığı yönü çevrimiçi oyun moduyken senin "Battlefield'i Battlefield yapan online kısmı değildir" sözün her türlü beni güldürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı