Oyun Banka/Kart EA Play ve Paycell Cashback ayrıcalıklarıyla EA FC 24 920 TL!

Mis gibi oyun. Kudurtmuş senin gibi toksik maskülenleri. Çok gerçekçiydi ya kadınlar sorun oldu :D

Ayrıca herkesten ricam oyun alınır mı alınmaz mı tartışmanızı başka gönderi altında yapmanızdır. İndirimli bir fırsat gördüm ve 1.200 TL olan oyunu 920 TL'ye almanın yolunu paylaştım isteyen oyunu beğenen/denemek isteyen alsın beğenmeyen iade etsin 👍
Bence o sizi kudurtmuş gibi hocam. Kadın futbolunu UT'ye getirmeleri saçmalık, sırf kadınlarla oynansın diye metaya girecek kartları da çıkaracaklardır. Ayrıca gerçekçi olup olmaması ile de ilgisi yok. Kimse gerçekçi diye oynamıyor. Tek doğru dürüst futbol oyunu olduğu için oynuyor insanlar.

İlginçtir ki Sam Kerr'in fizik özellikleri, Harry Kane'den daha yüksek🤣 Ama doğru toksik masküleniz pardon. Toksik maskülen de ne demekse🙂

EA Pro daha mantıklı. Kime göre daha mantıklı? 22 çıkınca 21'i, 23 çıkınca 22'yi bırakanlar için mantıklı.
FIFA18'i hala oynayan arkadaşlar için oyuna sahip olma adına arkadaşın öneri daha mantıklı.
Ben her çıktığında bir önceki oyunu bırakanlardanım o yüzden EA Play Pro aldım 1000 liraya.
Bırakmayanlar için güzel öneri.

Bence o sizi kudurtmuş gibi hocam. Kadın futbolunu UT'ye getirmeleri saçmalık, sırf kadınlarla oynansın diye metaya girecek kartları da çıkaracaklardır. Ayrıca gerçekçi olup olmaması ile de ilgisi yok. Kimse gerçekçi diye oynamıyor. Tek doğru dürüst futbol oyunu olduğu için oynuyor insanlar.

İlginçtir ki Sam Kerr'in fizik özellikleri, Harry Kane'den daha yüksek🤣 Ama doğru toksik masküleniz pardon. Toksik maskülen de ne demekse🙂

Kesinlikle saçmalık kadın oyuncularla erkeklerin bir arada oynaması. Hele ki fiziksel özellikler falan. UFL güzel çıkış yaparsa EA çuvallar bu oyunla.
Ben şahsen PES'ciydim ama pes atari oyununa dönünce mecburen FIFA'ya geçtim. O da FIFA'yla sponsorluğu bitirip FC oldu. Adı önemli değil de oyun kötü oldu.

Şöyle daha iyi güzel kardeşim. 4800 FP veriyor, o da yaklaşık 700 TL + erken erişim. 😉
Standart sürüme bu parayı vermenin hiç bir mantığı yok.
Oyunda ticaret yapan biri olduğum için oyuna sahip olmak benim için önemli ama Play Pro alanlara bir şey diyemem

EA play proyu dün TL olarak görebiliyodum şimdi gözükmüyor TL olarak nasıl alabilirim ?
Türkiye sitesinden veya uygulamasından girerseniz görebilirsiniz EA Sports FC EA Play - EA Official Site

Son düzenleme:
Tek oyuna bu kadar para bağlamak mantıksız birkaç ay sonra normal üyeliğe düşer. Pro alıp heves geçene kadar alınır ki ben öyle yaptım. Online ut zaten işkence arkadaş herkes mi Pro oyuncu topu alan ceza sahasına giriyor her maç en kötü 4 5 gol yiyorum. Defans olayını çözemedim zaten bana top gelince 3 4 adam basıyor benim adamlar izliyor. Bilen varsa kontrolleri yardımcı olursa sevinirim.

Mis gibi oyun. Kudurtmuş senin gibi toksik maskülenleri. Çok gerçekçiydi ya kadınlar sorun oldu :D

Ayrıca herkesten ricam oyun alınır mı alınmaz mı tartışmanızı başka gönderi altında yapmanızdır. İndirimli bir fırsat gördüm ve 1.200 TL olan oyunu 920 TL'ye almanın yolunu paylaştım isteyen oyunu beğenen/denemek isteyen alsın beğenmeyen iade etsin 👍
Average Frustrated Chump örneği görmek isteyenler bu yoruma bakabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı