EA play zamlandı!

Almaya gerek yok. EA access pro değil, fifa çıkınca oynayamayacaksınız, sims 4, battefield 1 için mi vericeksiniz? başka bir şey yok zaten.
Titanfall 2
BTF 5-4-1
Sims 4
Mass Effect
Unreavel
güzel oyunlar fena değil aslında eski fiyatına değerdi.

Steam firmalara soruyor zaten fiyat hakkında böyle bir şeyler yapalım diye firma kabul eder veya etmez EA zaten oyunları TR bölgesindeki fiyatlardan bağımsız zaten. Bakınızı NFS 500 TL sadece karşı çıktımız durum fiyatların önceden hazırlanması. EA ne kadar kötü bir firma olsa bu tür şaçmalıklar yapması firma adına kötü bir durum . Hep yapıyor mu ? Evet hep yapıyor ve olan kullancılara oluyor maalesef.

Amerika fiyatını aylık $4.99, yıllık $29.99 koymuş Steam'de. 65 TL'yi bir süre takip ettim, belliydi EA Games'in böyle bırakmayacağı. Ben yine en az 24 geçmeden zammı yapıştırmazlar diyordum arada Steam olduğundan ama EA yine başarısını gösterdi.

İşteydim, haberi facebookta grupta gördüm eve gidip alayım diyordum olaya bak? ah ah ne diyelim ki.
Hadi benim gibi görüp sonra alırım diyenler neyse ama işten gelen veya geç görenler için üzücü.
Almaya gerek yok. EA access pro değil, fifa çıkınca oynayamayacaksınız, sims 4, battefield 1 için mi vericeksiniz? başka bir şey yok zaten.
Oynadığımız oyunlar zaten ama yine de 65₺ 1 yıl için güzel bir rakamdı.

Hadi benim gibi görüp sonra alırım diyenler neyse ama işten gelen veya geç görenler için üzücü.

Oynadığımız oyunlar zaten ama yine de 65₺ 1 yıl için güzel bir rakamdı.
Dürüst olalım, mükemmel ötesi bir fiyattı. Fakat ben açıyorum bende ve sende 65 yazmıyor..

Geri
Yukarı