EA play zamlandı!

Kendini zeki sanan arkadaş seneye senden 170 TL alacaklar merak etme 3 saat içinde fiyat arttıran şirket seni mi unutucak :D ayrıca burada fiyat artışıyla giren hepimize ileride EA Pro geldiği zaman 170 TL'yi ararsın.
Sen çok zekisin belli ki yaran var. Resimde ve mailde görmüş olduğun gibi her yıl 65 liraya yenilenecek 🤣 Pardon 62 Lira.
IMG_20200901_004108.jpg

Düzeltme; Hesap bilgileri abonelik kısmında sonraki yıl ücret olarak 169 lira görünüyor. Her ne kadar yazsak konuşsak da hatamızı da yazmayacak veya söylemeyecek kadar kötü birisi değiliz.

Son düzenleme:
Hocam adam 1 yıl boyunca fiyat artışı olmadan paşa paşa kullanacak. Hatta aldıktan sonra aboneliği iptal ettiyse hiçbir şekilde alamazlar para falan.

Bunu ucuz kullanır ama bundan sonra gelen şeyler pahalı olur burada kendini zeki zannedenler ses C.

Sen çok zekisin belli ki yaran var. Resimde ve mailde görmüş olduğun gibi her yıl 65 liraya yenilenecek 🤣 pardon 62 lira.
Eki Görüntüle 654220

Kesin yenilecek yazık bir de inanıyor 😂

Bunu ucuz kullanır ama bundan sonra gelen şeyler pahalı olur burada kendini zeki zannedenler ses C.

Kesin yenilecek yazık bir de inanıyor 😂
Tamam 169 lira alsın burda senin zoruna giden ne ben onu anlamadım. Ben zaten 62ye almışım 1 sene. Senin zoruna giden ne bu kadar ağladın?

Belki tepkilerden dolayı yarın eski fiyata veya yakın bir fiyata tekrar düşürürler, düşürmezlerse de önemli değil yine alacağım. Amacım BF 1 dışındaki BF oyunlarını, Titanfall 2, Medal of Honor ve yetiştirebilirsem Star Wars, NFS ve Mirror's Edge oyunlarına bakmak.

Belki tepkilerden dolayı yarın eski fiyata veya yakın bir fiyata tekrar düşürürler, düşürmezlerse de önemli değil yine alacağım. Amacım BF 1 dışındaki BF oyunlarını, Titanfall 2, Medal of Honor ve yetiştirebilirsem Star Wars, NFS ve Mirror's Edge oyunlarına bakmak.
Düşerse alırım fakat düşmez ise hiç umrumda olmaz ya. Sadece kazanacakları parayı bölmüş olurlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı