EA Play'de FIFA 23 oynanmıyor

Arda_4707

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam değerli arkadaşlar bugün Steam üzerinden 8 liraya EA Play üyeliği aldım birçok oyunu Steam kütüphaneme ekledim ancak FIFA 23 eklerken "Bu ürünü hesabınıza yüklerken bir hata oluştu. Daha sonra tekrar deneyin." Şeklinde hata alıyorum. Diğer oyunlarda hiçbir sıkıntı yok ekledim kütüphaneme bir tek FIFA 23 bu sıkıntıyı çıkarıyor. Çözümü var mı?

IMG_20231115_152145.jpg

Selam değerli arkadaşlar bugün Steam üzerinden 8 liraya EA Play üyeliği aldım birçok oyunu Steam kütüphaneme ekledim ancak FIFA 23 eklerken "bu ürünü hesabınıza yüklerken bir hata oluştu. Daha sonra tekrar deneyin." şeklinde hata alıyorum. Diğer oyunlarda hiçbir sıkıntı yok ekledim kütüphaneme bir tek FIFA 23 bu sıkıntıyı çıkarıyor. Çözümü var mı?

Eki Görüntüle 2016013

Bilgisayarın yeniden başlatmayı deneyebilirsin.

EA Play den deneyebilirsin.
EA App'e giriş yaptım üyeliğim yokmuş gibi davranıyor EA Play kısmında üyelik almamı istiyor. Oturumu kapatıp tekrar açtım fark etmedi.
XBOX GamePass'de de sıkıntı çıkartıyor bazen Fifa23. O yüzden EA Play'e giriş yapıp ordan indirmen daha sağlıklı olur.
Üyeliğimi görmüyor.
Steam bugün bakıma alındı muhtemelen o yüzden yaşandı bu durum Steam'i tamamen kapatıp açmayı deneyebilirsin.
Kapatıp açtım bir şey değişmedi.
Bilgisayarın yeniden başlatmayı deneyebilirsin.
İşe yaramadı.

EA App'e giriş yaptım üyeliğim yokmuş gibi davranıyor EA Play kısmında üyelik almamı istiyor. Oturumu kapatıp tekrar açtım fark etmedi.

Üyeliğimi görmüyor.

Kapatıp açtım bir şey değişmedi.

İşe yaramadı.
Üyeliğini görmemesi garip bi durum olmuş. Giriş yaparken Steam üzerinden giriş yap gibi bir seçenek varsa onu deneyebilirsin, zaten denediysen de adamlara bi ticket at gitsin.

Üyeliğini görmemesi garip bi durum olmuş. Giriş yaparken Steam üzerinden giriş yap gibi bir seçenek varsa onu deneyebilirsin, zaten denediysen de adamlara bi ticket at gitsin.
Steam ile giriş yapmayı da denedim şimdi yine görmüyor üyeliğimi. Bu arada tüm EA play kütüphanesinden sadece Fifa 22 ve 23 bu hatayı veriyor. Ticket atın derken desteğe maik atmayı mi kastediyorsunuz.

Hocam hepinize teşekkür ederim şimdi Steam'den ekleyebildim. Hiçbir şey yapmadım ama oldu kendiliğinden.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı