EA Sports FC 24'te teklif gelmiyor

722827

Femtopat
EA Sports Fc 24 oyununda menejerlik kariyerinde teklif gelmiyor. Sebebini bilen var mı? Fenerbahçe'yi 3 sene çalıştırdım, bütün kupaları lig ŞL aldım ama başka takımlardan teklif gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her takımda böyle hatamı bu.

Dikdörtgen kutulardan birinde iş başvurusu/iş bul tarzı bir seçenek var oradan başka takıma geçmek istiyorsan geçebilirsin ama her zaman olmuyor sezon sonları ve ortaları gidebiliyorsun sanırım. Benim 600 saat kariyerim var bu zamana kadar menajer oynarken belki 1-2 kere teklif gelmiştir.

Dikdörtgen kutulardan birinde iş başvurusu/iş bul tarzı bir seçenek var oradan başka takıma geçmek istiyorsan geçebilirsin ama her zaman olmuyor sezon sonları ve ortaları gidebiliyorsun sanırım. Benim 600 saat kariyerim var bu zamana kadar menajer oynarken belki 1-2 kere teklif gelmiştir.
İş teklifleri diye seçenek var evet ama işte orda teklif yok 3 sene üst üste lig şl falan aldım ama potansiyel iş teklifide gelmiyor sen herhangi bir kulübe başvuramıyosun anca orda potansiyel tekliflerde çıkarsa ama çıkmıyor işte

İş teklifleri diye seçenek var evet ama işte orada teklif yok 3 sene üst üste lig SL falan aldım ama potansiyel iş teklifide gelmiyor sen herhangi bir kulübe başvuramıyosun anca orada potansiyel tekliflerde çıkarsa ama çıkmıyor işte.

Normalde oradan takımlara başvurabiliyorsun dediğim gibi her zaman orada başvuru için takım olmuyor ara ara kontrol et bir takım geldiğinde başvur.

Yeni konular

Geri
Yukarı