EA'da 50 bin sıralama için TYT ve AYT yetişir mi?

Yetişir. Nisan'da AYT'ye başlayarak EA 61k yaptım, benden kat kat iyisini yaparsınız. Benim tavsiyem artık şu andan sonra eğer daha başlamadıysanız, her hafta en az 1 TYT deneme çözün. TYT'de pratik önemli çünkü hız kazanmanız lazım. AYT'ye en geç Ocak-Şubat gibi başlayın, matematik önceliğiniz olsun. Edebiyat son 3 ayda halledilir, coğrafya için Youtube'tan konu tekrarı yeterli olur (ben CK'nın shortslarını izleyerek fulledim), tarih kısmında biraz kararsızım çünkü çok geniş bir aralıktan soru geliyor.

Yetişir. Nisan'da AYT'ye başlayarak EA 61k yaptım, benden kat kat iyisini yaparsınız. Benim tavsiyem artık şu andan sonra eğer daha başlamadıysanız, her hafta en az 1 TYT deneme çözün. TYT'de pratik önemli çünkü hız kazanmanız lazım. AYT'ye en geç ocak-şubat gibi başlayın, matematik önceliğiniz olsun. Edebiyat son 3 ayda halledilir, coğrafya için YouTube'tan konu tekrarı yeterli olur (ben Ck'nın Shorts'larını izleyerek fulledim), tarih kısmında biraz kararsızım çünkü çok geniş bir aralıktan soru geliyor.

Hocam ck hangi YouTube kanalı? Bir de sıfırdan başlayacağım zaten TYT matematik dahil genel olarak hiçbir derste temelim yok 8 saat uygun mudur?

Coğrafyanın Kodları hocam. CK diye tanınıyor da alışkanlıktan yazdım.

Bir de sıfırdan başlayacağım zaten TYT matematik dahil genel olarak hiçbir derste temelim yok 8 saat uygun mudur?
Net kazanabileceğinizi düşündüğünüz konulara odaklanın hocam. 8 saat verimli geçecekse olur ama değilse bunu 4-5 saat da yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı