TYT ve AYT yetişir mi?

klavjez

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, üniversite sınavına şu andan itibaren sıfırdan tam gaz hazırlanmaya başlıyorum. Sorum şu, 7-8 Haziran 2024'e kadar yani sınav tarihine kadar aşağıdaki netlere ulaşabilir miyim 0'dan? TYT+AYT Akdeniz Üniversitesi gastronomi ve mutfak sanatları, sözel.

Dosya Ekleri

• Screenshot_69.png
    Screenshot_69.png
    39,4 KB · Görüntüleme: 99
  • Screenshot_70.png
    Screenshot_70.png
    35 KB · Görüntüleme: 96
  • Screenshot_71.png
    Screenshot_71.png
    36,9 KB · Görüntüleme: 96
Hayır, yetişmez desem çalışmayı bırakacak mısın hocam? Veya evet, yetişir desem daha mı rahat çalışacaksın? Bu tamamen kişisel kapasiteye bağlı bir durum. Baktığın zaman yetiştirmen zor görünüyor, ama önemli olan da zoru başarmak değil midir? Sen elinden gelenin en iyisini yap. Ne ben evet deyince rehavete kapıl, ne de hayır deyince komple kitabı kapat. Önünde bir hedef var ve sen o hedefe doğru durmadan çalışmalısın. Sonucunu da sınavdan sonra görürsün. Ana odaklan...

Yetişir mi yetişmez mi diye sorgulamak yerine çalışmaya başlayın hocam. Net bir cevap istiyorsanız 6 ay gibi bir sürede bunu başarabilirsiniz. TYT'de konuları hızlı bir şekilde bitirip AYT'ye geçin, bulunduğunuz şehirde dershane veya başka bir kurum deneme yapıyorsa katılın ve sınıf ortamında denemeye girin kendinizi alıştırın.

Merhaba ben de 2 sene sonra gireceğim sınava bence şu an 0 dan başlasan düzenli çalışma ile sözelde başarabilirsin özellikle matematiğe ağırlık versen iyi olur 0 dan başladığın için TYT den ziyade AYT de zorlanırsın coğrafya tarihi dert etme türkçeye matematiğe ağırlık ver diğer derslere de yarım saat bir saat arası konu tekrarı yapıp soru çözersin pekişir denemelerde net analizleri yaparak ne durumda olduğunu görürsün başarılar dilerim

Yetişir mi yetişmez mi diye sorgulamak yerine çalışmaya başlayın hocam. Net bir cevap istiyorsanız 6 ay gibi bir sürede bunu başarabilirsiniz. TYT'de konuları hızlı bir şekilde bitirip AYT'ye geçin, bulunduğunuz şehirde dershane veya başka bir kurum deneme yapıyorsa katılın ve sınıf ortamında denemeye girin kendinizi alıştırın.
Sağ olun hocam. Aynı zamanda dershane'ye gidiyorum.

Sağ olun hocam. Aynı zamanda dershane'ye gidiyorum.
Dershane de yararlı olur muhakkak özellikle deneme açısından ama daha önemlisi ders çalışacağın zamanın olması bazıları dershane vaktimi çok alıyor eve gelir gelmez yoruluyorum ders çalışamıyorum diyor umarım sen de öyle bir durum yoktur

Dershane de yararlı olur muhakkak özellikle deneme açısından ama daha önemlisi ders çalışacağın zamanın olması bazıları dershane vaktimi çok alıyor eve gelir gelmez yoruluyorum ders çalışamıyorum diyor umarım sen de öyle bir durum yoktur
Hocam dershane şöyle. Her pazartesi deneme oluyor, Salı-Perşembe-Cumartesi ve Pazar günleride normal ders oluyor. Hafta sonu pek sıkıntı olmuyor ama hafta içi yoruyor biraz açıkçası

Arkadaşlar merhaba, üniversite sınavına şu andan itibaren sıfırdan tam gaz hazırlanmaya başlıyorum. Sorum şu, 7-8 Haziran 2024'e kadar yani sınav tarihine kadar aşağıdaki netlere ulaşabilir miyim 0'dan? TYT+AYT Akdeniz Üniversitesi gastronomi ve mutfak sanatları, sözel.
Düzenli çalıştığın sürece yetişmeyecek birşey yok.

Hocam dershane şöyle. Her pazartesi deneme oluyor, Salı-Perşembe-Cumartesi ve Pazar günleride normal ders oluyor. Hafta sonu pek sıkıntı olmuyor ama hafta içi yoruyor biraz açıkçası
Eğer dershane sana yararlı gelmiyorsa gidip gitmemek sana kalmış ama dediğim gibi yorması ders çalışman açısından sorun oluyorsa sadece denemelere katılmayı düşünebilirsin okul dershane hariç kendin de ders çalışman lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı