EA'den önce ve EA'den sonra fiyatlar

• Konuyu başlatan kerb
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 415

kerb

Kilopat
Makaleler
1
EA'den önce.

1618511144085.png

EA'den sonra.

1618511171394.png

Ondan sonra neden Türkiye'de korsan oyunculuk çok fazla. Türkiye'de satışlar düşük. Ben size söyleyeyim oyuna 2 tane özellik gelecek arabaları bu sezonun arabalarına çevirecekler ondan sonra da aynı fizikler grafikler ve sesler ile piyasaya sürecekler. Bir şey demek istemiyorum iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
EA'den önce.

Eki Görüntüle 976331

EA'den sonra.

Eki Görüntüle 976332

Ondan sonra neden Türkiye'de korsan oyunculuk çok fazla. Türkiye'de satışlar düşük. Ben size söyleyeyim oyuna 2 tane özellik gelecek arabaları bu sezonun arabalarına çevirecekler ondan sonra da aynı fizikler grafikler ve sesler ile piyasaya sürecekler. Bir şey demek istemiyorum iyi akşamlar.
İndirim yapmışlar ama. (!)

Bir şey sormak istiyorum. Steam'de fiyatlar liraya çevrilirken çok düşük kurlarla çevriliyor hani. Bu ona rağmen mi bu şekilde, yoksa EA oyunlarında düşük kur gibi bir politika uygulanmıyor gibi bir şey mi var?

EA firmasını artık gerçekten sevmiyorum. Hayır hayvan gibi fiyatlara rağmen her sene bir önceki oyunun üzerine bir iki şey ekliyor bırakıyor misal FIFA 21 bana sorarsanız güzel bir oyun değil çok hatalı. Mesela onun yerine Rockstar örneğini verelim oyunu 300 TL ama çok farklı şeyler ekleyerek oyun dünyasını değiştiriyor ve 140 TL'ye Epic Games'te kuponla birlikte alınıyor. Yani EA artık TR pazarını takmıyor sadece paramı alayım yeter mantığında.

Bir şey sormak istiyorum. Steam'de fiyatlar liraya çevrilirken çok düşük kurlarla çevriliyor hani. Bu ona rağmen mi bu şekilde, yoksa EA oyunlarında düşük kur gibi bir politika uygulanmıyor gibi bir şey mi var?
Geliştiricilere oyunu piyasaya sürerken şöyle bir imkan veriliyor. Steam'in belirlediği kur üzerinden diğer ülkelerde fiyatlandırma yap diye. EA gibi bir firma bunun yerine tüm ülkelere Euro'yu o ülkenin kuruna göre çevirip yazıyor.

Geri
Yukarı