Eafc 24 gamepadi okumuyor

FrFaruk

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu EA appden aldım oyuna girince kolu okumuyor sadece klavyeyi gösteriyor nasıl cozerim?

EA App'i Steam dışı oyun olarak Steam kütüphanenize ekleyin öyle girin ben FIFA 22 için öyle yapıyorum.

Sağ tık yapıp özelliklerden kontrolcüye gelin oradan Steam girdisini etkinleştir yapıp deneyin. Bu arada Steam ayarlarında kontrolcü kısmında gamepad gözüküyor değil mi?

Gözüküyor simdi etkinleştirdim deniyorum.

Sağ tık yapıp özelliklerden kontrolcüye gelin oradan Steam girdisini etkinleştir yapıp deneyin. Bu arada Steam ayarlarında kontrolcü kısmında gamepad gözüküyor değil mi?

Olmadı.

Son düzenleme:

Ben Steam'den çalıştırıyorum daha sonra Launcher içinden FIFA'ya girince oluyor.
Kütüphanede EA'yi ekleyince bu çıkıyor değil mi?

1700937582991.png

Eğer başka bir şey çıkıyorsa "C:\program Files\Electronic Arts\EA Desktop\EA Desktop\"
Steamdışı oyun eklerken "Göz At"'a basıp bu adresten EA Launcher'ı ekleyin. İlk yaptığımda Steam'den oynaya basınca EA Launcher açılıyordu daha sonra Steam'de "App recovery" çalışıyor olarak gözükmüyordu. Oyunu açılınca Steam'e bakın eklediğiniz App recovery çalışıyor mu diye. Bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin olmadı EA Launcher yerine FIFA'nın exe dosyasını ekleyin Steam'e.

Geri
Yukarı