EA'in attığı saçma tweet

En berbat oyun şirketi gerçekten. Hiçbir oyunlarını oynamadım oynamayacağım. Nereden tutsalar ellerinde kaldı zaten. Yediremiyorlar.

Ha :D sizide hiç anlamıyorum EA piyasada olmazsa oyun sektörü darbe yer darbe! Adamların onlarca markası var seri oyun üretme kapistesine sahipler.
EA 1
Ubisoft 2'dir hocam piyasıyı ayakta tutan 2 firmadır.

Ha :D sizide hiç anlamıyorum EA piyasada olmazsa oyun sektörü darbe yer darbe! Adamların onlarca markası var seri oyun üretme kapistesine sahipler.
EA 1
Atıyorum EA nın tüm haklarını microsoft aniden satın alsa ya da aniden bi sebepten kapansa hayatımızda ne değişebilir? Bir sürü dev oyun markası var. Tüm oyun piyasası EA ve Ubisoft tan oluşuyormuş gibi konuşmuşsun. Bu arada EA dünyada en nefret edilen şirket seçilmiş bir ankette.

Olay nedir tam olarak? Anlayamadım.

EA, Single Player oyuncuları 10 yaşında çocuklardır gibisinden bir tweet atmış.

EA 1

Son 5 senede piyasayı ayakta tutacağız diye yaptıkları oyunlar belli, hepsi çöp.
Ubisoft tarafında Valhalla var, sırf AC adı var diye ünlü olan bir yapım.
EA tarafında Apex var o da Titanfall altyapısı kullandı diye iyi çıkan bir oyun.
Başka bir amaçları yok.

Son 5 senede piyasayı ayakta tutacağız diye yaptıkları oyunlar belli, hepsi çöp.
Ubisoft tarafında Valhalla var, sırf AC adı var diye ünlü olan bir yapım.
EA tarafında Apex var o da Titanfall altyapısı kullandı diye iyi çıkan bir oyun.
Başka bir amaçları yok.

Tamam hocam siz bağımsız ve CS:GO takılı kalın 3 yılda bir yeni oyun görürsünüz EA oyunları en azından bir kalitelinin üstünde. Ubisoftun AC adı var diye ama yeni oyunlarda bak bu bundan çok daha iyi denilcek kaç tane oyun var ?

Atıyorum EA'nın tüm haklarını Microsoft aniden satın alsa ya da aniden bir sebepten kapansa hayatımızda ne değişebilir? Bir sürü dev oyun markası var. Tüm oyun piyasası EA ve Ubisoft'tan oluşuyormuş gibi konuşmuşsun. Bu arada EA dünyada en nefret edilen şirket seçilmiş bir ankette.

EA, Single Player oyuncuları 10 yaşında çocuklardır gibisinden bir tweet atmış.

Spor oyunları, Sims, Need for Speed, Battlefield, It Takes Two, ve Star Wars oyunlarları bunlar TR kitlesi az denilmiyeek kadar fazla ve nedense her yeni oyun gelincede çok satıyor.

Tamam hocam siz bağımsız ve CS:GO takılı kalın 3 yılda bir yeni oyun görürsünüz EA oyunları en azından bir kalitelinin üstünde.

Ne alaka şimdi? Dediklerinden bunu mu çıkarttınız?
Sadece oyun yapan EA var herhalde.
Kaliteli oyun olması için zaten 3 yılda bir çıkması lazım. Her sene çıkan NFS gördünüz mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı