EA'in attığı saçma tweet

Ha :D sizide hiç anlamıyorum EA piyasada olmazsa oyun sektörü darbe yer darbe! Adamların onlarca markası var seri oyun üretme kapistesine sahipler.
EA 1
Ubisoft 2'dir hocam piyasıyı ayakta tutan 2 firmadır.
Neyi ayakta tutuyor yaptıkları oyunlar çöpten ibaret. EA fifayı iyi satıyor başka aman aman satan bir markası yok. Ubi desen birbirinin kopyası Ac oyunları çıkarıp duruyor.

Ubisoft her sene AC çıkartıyor kimsenin umrunda değil bu oyunlar. Rockstar ve CDPR'ye bakarsan nadiren oyun çıkartıyorlar ama kaliteli oyunlar oluyor. Witcher 3 ve RDR 2 çıkalı yıllar olmasına rağmen Steamde en çok oynanan oyunlar listesinde.

Ne alaka şimdi? Dediklerinden bunu mu çıkarttınız?
Sadece oyun yapan EA var herhalde.
Kaliteli oyun olması için zaten 3 yılda bir çıkması lazım. Her sene çıkan NFS gördünüz mü?

Asıl siz demek istediğimi anlamamışsınız. Piyasada gerçekten iyi oyun yapan firmalardandır biri en krallarını dahil edelim.

Rockstar Sony her seferinde en iyi oyunu yapiyorlar Sony yıllık oyun çıkarıyor değil mi hocam bu GoW olur Horizon olur Sony markalarını biliyoruz bu oyunlarda 30 saat hikayeli oyun oluyor hadi 10 saat item aradın kastın 40 saat bitti oyun. Rockstara baktığımız zaman durdular en son RDR2 yaptılar 2018 de başka yeni oyunları yok, GTA 5 bakıyorsun 2013 yılında çıkmış olmuş 2022. GTA 6 yok 2023'te olmiyacak iddiaları var 2024 kadar oyun çıkarmiyacak bu adamlar. Ee ne anladım ben bu işten 11 yıldır gtamı oynayacağım 10 yıldır RDR2 oynayacağım ben.

Günün sonunda piyasaya oyun çıkması gerekiyor bununda başında dediğim gibi 2 şirket var başınaıda EA çekiyor kim FIFA yapacak kim Battlefield yapacak hocam söyler misiniz?

Neyi ayakta tutuyor yaptıkları oyunlar çöpten ibaret. EA FIFA'yı iyi satıyor başka aman aman satan bir markası yok. Ubi desen birbirinin kopyası AC oyunları çıkarıp duruyor.

Ubisoft her sene AC çıkartıyor kimsenin umurunda değil bu oyunlar. Rockstar ve CDPR'ye bakarsan nadiren oyun çıkartıyorlar ama kaliteli oyunlar oluyor. Witcher 3 ve RDR 2 çıkalı yıllar olmasına rağmen Steam'de en çok oynanan oyunlar listesinde.

Witcher 3 çıktı hocam kaç yılında 1000 saat oynayacak halin yok RPG türü oyun 150 saat Max her şeyi yapsan 300 yaparmar mısın sıkılırsın bir yerden sonra bayar aynı işleri yapmak.

Asıl siz demek istediğimi anlamamışsınız. Piyasada gerçekten iyi oyun yapan firmalardandır biri en krallarını dahil edelim.

Rockstar Sony her seferinde en iyi oyunu yapiyorlar Sony yıllık oyun çıkarıyor değil mi hocam bu GoW olur Horizon olur Sony markalarını biliyoruz bu oyunlarda 30 saat hikayeli oyun oluyor hadi 10 saat item aradın kastın 40 saat bitti oyun. Rockstara baktığımız zaman durdular en son RDR2 yaptılar 2018 de başka yeni oyunları yok, GTA 5 bakıyorsun 2013 yılında çıkmış olmuş 2022. GTA 6 yok 2023'te olmiyacak iddiaları var 2024 kadar oyun çıkarmiyacak bu adamlar. Ee ne anladım ben bu işten 11 yıldır gtamı oynayacağım 10 yıldır RDR2 oynayacağım ben.

Günün sonunda piyasaya oyun çıkması gerekiyor bununda başında dediğim gibi 2 şirket var başınaıda EA çekiyor kim FIFA yapacak kim Battlefield yapacak hocam söyler misiniz?

Witcher 3 çıktı hocam kaç yılında 1000 saat oynayacak halin yok RPG türü oyun 150 saat Max her şeyi yapsan 300 yaparmar mısın sıkılırsın bir yerden sonra bayar aynı işleri yapmak.
O sırada 2500 saat oynayanların sifad.

Yeni konular

Geri
Yukarı