Earnapp yasal mı?

Aliazad34

Decapat
Daha fazla  
Earnapp kullanan kişiler var mı? Varsa legit mi ya da herhangi bir veri açığı olur mu? Bir problem yaşar mıyım?
Bu konuda benim de fazla bilgim yok ama;
Earnapp: Herkesin bir internet bağlantısı var. Ancak herkes tam potansiyelini kullanmıyor. Neden biraz ekstra para kazanmıyorsun? Earnapp, kullanıcıların kullanılmayan internet bant genişliği ile para kazanmalarına yardımcı olur, ancak bu sadece parayla ilgili değildir. Bu uygulama ile kullanılmayan bant genişliğinizi iyilik için kullanarak topluma olumlu katkılarda bulunuyorsunuz!

Arkadaşlar güncel olarak kullanan varsa herhangi bir sorunla ve tehditle karşılaştınız mı? Artık ekonomik sıkıntılardan dolayı yapmak istiyorum 1000 upload hızım var ne kadar verim alabilirim? Güvenilir midir bilgisayarımdaki veriler açısından?

Arkadaşlar güncel olarak kullanan varsa herhangi bir sorunla ve tehditle karşılaştınız mı? Artık ekonomik sıkıntılardan dolayı yapmak istiyorum 1000 upload hızım var ne kadar verim alabilirim? Güvenilir midir bilgisayarımdaki veriler açısından?
Biraz yavaş bir olay en son hatırladığım Discord sunucusu patlamıştı. Nakit olarak sadece PayPal olarak alabiliyorsunuz. Onun haricinde kullandığım bilgisayarda sorun çıkmamıştı.

Earnapp Türkiye için ideal. Amerika lokasyonlu IP bulursanız Honeygain 3 günde $1 veriyor. Bulmam hiç kolay olmadı ama değdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı