Earnapp yasal mı?

Şimdi biri olayın işleyişini karını anlatabilir mi? ataturk_bustu_www.sinifsan.com-removebg-preview_fiyatlari_16102013414720.png

Bazı kişiler bazı forumlarda bilgisayarım ısınıyor sizin IP'nizi alıp 5-6 bin lira ceza gelmesini sağlayabilirler demiş. Bazıları da güvenilir demiş. Gerçekten çok arada kaldım. Cidden anlayan birisi var mı?

Şu an kullanmaya başladım ceza falan yersem haber veririm.
Arkadaşlar dün akşam kullanmaya başladım ve neredeyse 10 saatten fazladır bilgisayar açık. Toplam 1.1GB kullanmış 27 cent falan gösteriyor. Sürekli kullanır diye düşünüyordum fakat gayet iyi. 1 ay kullanalım bakalım ne getirecek bana.

Son düzenleme:
Şu an kullanmaya başladım ceza falan yersem haber veririm.
Arkadaşlar dün akşam kullanmaya başladım ve neredeyse 10 saatten fazladır bilgisayar açık. Toplam 1.1GB kullanmış 27 cent falan gösteriyor. Sürekli kullanır diye düşünüyordum fakat gayet iyi. 1 ay kullanalım bakalım ne getirecek bana.

Bende honey gaine başladım neredeyse aynı sistem iyi kazançlar.

Yeni konu açamalısın TurkNet olayı dediğin TurkNet kendi altyapısı üzerinde evine kadar yani FTTH olan bir altyapın varsa 140 TL'ye sana 1000 Mbps download 1000 Mbps Upload'ı kotasız ve AKK'siz bir şekilde sunuyor.

8 ayda 8 dolar bir işinize yaramaz :D

İnternetim TurkNet ama fiber altyapısı Kablonet ve bize VDSL ADSL internet geliyor bir fiber daha var ama onu bilmiyorum konu açmalı mıyım?

Geri
Yukarı