EASTERGAMERS TV-E6 alınır mı?

3070 ti var sistemde ve bunun işlemcisi çöp alınmaz bu.
Çöp mü? Herhalde R9 5950x falan kullanıyorsun. Orta'nın üstü bir işlemci. Hem de ekran kartını besleyebilen bir işlemci.

Bu arada attığım linkte 3070 yazıyor ama sistemin içinde 3070 Ti var arkadaşlar görmeyenler için.
Pardon ben onu görmemiştim, 3070 var sandım diye ondan 5-6k daha ucuz bir sistemi önermiştim.

Arkadaşlar kardeşime bir sistem bakıyorum da bu fiyata 3070 Ti'li bir sistem buldum fiyatına değer mi? Normalde 6700 XT ve R5 5600Xli bir sistem toplamayı düşünüyordum.
Bence alınır ben sistemin bi kaç parçasını değiştirip 5 6 ay sonra almayı planlıyorum.

Ben ocak gibi PC alacağım bütçem belki 40 k ya çıkar bu fiyata 3080 Ti'lı sistem bulabilir miyim veya toplayabilir miyim?

Bilmiyorum adamakıllı 3080 Ti'lı sistemler en az 40k ya satılıyor yarı yarıya bir fiyat düşüşü olacağını sanmıyorum. Muhtemelen yeni kartlar NVIDIA tarafından100 dolar daha fazla fiyattan çıkacak piyasaya kesin bir şey diyemiyorum ki o zamana kadar dolar-enflasyon artar bence.

Ben dün akşam sipariş verdim bu arada sistemi SSD'yi 1TB- RAM'leri Fury Beast- PSU'yu 750W seçtim 22.800'e tamamladım siparişi.

2-3 gün önce baktığımda stoku yoktu galiba 29K'den satılıyordu stoku yenilemişler herhalde fiyat eski haline dönmüş.

Bilmiyorum adamakıllı 3080 Ti'lı sistemler en az 40k ya satılıyor yarı yarıya bir fiyat düşüşü olacağını sanmıyorum. Muhtemelen yeni kartlar NVIDIA tarafından100 dolar daha fazla fiyattan çıkacak piyasaya kesin bir şey diyemiyorum ki o zamana kadar dolar-enflasyon artar bence.

Ben dün akşam sipariş verdim bu arada sistemi SSD'yi 1TB- RAM'leri Fury Beast- PSU'yu 750W seçtim 22.800'e tamamladım siparişi.

2-3 gün önce baktığımda stoku yoktu galiba 29K'den satılıyordu stoku yenilemişler herhalde fiyat eski haline dönmüş.
Ya bende gamingenden almayı dusunuyorumda rica etsem bana siparişle alakalı şeyleri görsel olarak atabilir misin atarsan beni 4-5 k fazla vermekten kurtarirsin gaming gene hala güvenemiyorum instadan atsan insta:yunus_mree

Geri
Yukarı