Çözüm Easy Anti-Cheat "Cannot run if kernel debugging is enabled" hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bora Dere

Zettapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
32
Yer
Slytherin
Daha fazla  
Bugün Dead by Daylight oynamak istedim. Oyunu açmaya çalıştığımda da bu hatayla karşılaştım. En başta hatanın kendisi, beni arka planda açık olan bir debug yazılımının sorun çıkardığı düşüncesine itti. Fakat arka planda WinDBG, ProcMon gibi bir yazılımın açık olmadığını gördüm. Hatta yönetici olarak açılmış CMD'ye yazılan fltmc filters koduyla da bunu teyit ettim. Gördüğünüz üzere böyle bir servis açık değil.

2021-02-07 00_31_58-Seç Administrator_ Komut İstemi.png

Peki hata nerede? Burada "kernel debugging" denilen olay önyükleme seçeneklerinde bulunuyor. Yakın zamanda açtığım bir konuda yanlış davranışları gösterirken birisini geri almayı unutmuşum sanırım. Hatta spoiler içindeki iki ekran görüntüsünü karşılaştırınca hatayı nasıl yaptığım da görünüyor 😅

Kapatmak için ne yapmalısınız? MSConfig > Önyükleme > Gelişmiş Seçenekler yolunu takip edin. Hata ayıkla isimli seçenekteki tiki kaldırın. Sonrasında sistemi yeniden başlatın. Böylece sorun çözülecektir, iyi oyunlar :)

2021-02-07 00_37_31-Gelişmiş ÖNYÜKLEME Seçenekleri.png

Yeni konular

Geri
Yukarı