Easy Anti-Cheat kullanan oyunlarda mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

BerkayHnr

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
şuan okuyor ama ilerde işsiz
Sistem:

Ekran kartım: NVIDIA GeForce 940MX.

İşlemcim: Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU @2.50GHz.

Bellek: 8192MB RAM.

DMP: tekno forum

Son düzenleyen: Moderatör:
BEDaisy.sys

Cheat programını sisteminizden tamamiyle kaldırın ve yeniden kurulumu gerçekleştirip, tekrar gözlemleyin.
Bunu daha öncesinde de denedim fakat hala aynı. Bilgisayara kaç kez format attım ya da oyunu sil yükle ve cheat programını sil yükle yaptım. Fakat hala sorun devam ediyor 2 yıldır yaklaşık. Sadece bu cheat oyunlu oyunlara girerken mavi screen veriyor ve bilgisayar yeniden başlatıldığına bazen oyuna giriyor bazende tekrar yeniden başlatılıyor.

Başlata winver yazarak sürüm kontrolü edin. 21H1 mi kurulu? Değilse Windows güncellemelerini yapın.
  • BIOS ve chipset sürücünüz güncel değilse güncelleyin.
  • Başka sizin yapabileceğiniz bir şey yok gibi gözüküyor bu durumda. Mavi ekrana sebep olan uygulama bunlar, bunlarda geliştirici kaynaklı problemler. Sorunu yaşadığınız oyunların destek kısmından sorununuzu onlara iletmeniz, onların çözebilmesi için yöntem olacaktır.

Başlata winver yazarak sürüm kontrolü edin. 21H1 mi kurulu? Değilse Windows güncellemelerini yapın.
  • BIOS ve chipset sürücünüz güncel değilse güncelleyin.
  • Başka sizin yapabileceğiniz bir şey yok gibi gözüküyor bu durumda. Mavi ekrana sebep olan uygulama bunlar, bunlarda geliştirici kaynaklı problemler. Sorunu yaşadığınız oyunların destek kısmından sorununuzu onlara iletmeniz, onların çözebilmesi için yöntem olacaktır.
20H2 Kurulu ve güncelleştirmeleri kontrol et dedim her hangi bir güncelleme yok

Geri
Yukarı