Easy Anti-Cheat setup dosyası hata vermeden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Albatheusxd

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Streamer/Gamer
RAM
8GB CL15 3000Mhz
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
H410M-F
İşlemci
i3 10100F
Fivelive TR roleplay sunucusuna girmek için ragemp Launcher'ini indirdim. Ancak oyuna girerken "Easy Anti-Cheat kurulu değil" hatası alıyorum. Araştırdım ve oyunun klasöründeki "C:\RAGEMP\EasyAntiCheat" kısmından yükleme yapmam gerektiğini öğrendim. Klasör içerisinde bulunan "EasyAntiCheat_EOS_Setup.exe" uygulamasını çalıştırdığımda anlık milisaniye ile bir ekran açılıp kapanıyor ve yükleme yapamıyorum. Bir çözüm yolu bulamadım hala. Sebebini bilen kişiler bana yardımcı olursa sevinirim.

Merhaba,

Herkesin faydalanabilmesi için çözümü detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Sağlıklı günler dileriz.

Oynamış oldugum oyun sunucusundakı yetkili arkadaşlar yardımcı oldu. 1-2 adet dosya bulunmaktadır, onları C diskindekı Easy Anti-Cheat'ın içine atıp tekrardan oyun dosyasından calıstırınca duzeldı. Monitörüm geldıgınde dosyaları paylasırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynamış oldugum oyun sunucusundakı yetkili arkadaşlar yardımcı oldu. 1-2 adet dosya bulunmaktadır, onları C diskindekı Easy Anti-Cheat'ın içine atıp tekrardan oyun dosyasından calıstırınca duzeldı. Monitörüm geldıgınde dosyaları paylasırım.

İyi günler acaba monitörünüz geldi mi? Bende aynı sorun ile baş başayım umarım yardımcı olabilirsin.

@Albatheusxd merhaba sorunu nasıl çözdünüz lütfen bana da söyler misiniz bende the isle oyununu indirdim ve bende de oyun Easy Anti-Cheat yüzünden açılmıyor ve setup dosyası aynı hatayı veriyor. Bana da çözümü anlatır mısın?

Rapor alırsanız bakalım arkadaşlar.

Rapor alırsanız bakalım arkadaşlar.

Raporum hazır abi umarım en kısa zamanda çözülür. LogFile yazan RAR dosyası oyunun raporu LogFile anti cheat yazan RAR dosyası Easy Anti-Cheat Setup dosyasının raporu. Dediğim gibi Setup dosyasına tıklıyorum çok hızlı bir şekilde bir pencere açılıp kapanıyor. Çok fazla yöntem denedim ama olmadı tek umudum sizsiniz.

Geri
Yukarı