Easybcd sorun yaratır mı?

SSSSSS

Attopat
Daha fazla  
Boot ayarları ile ilgili sıkıntı var sıkıntı şu USB'den başlatmak için bir tuşa basın basmama rağmen Windows açılıyor. Ben de böyle bir çözüm yolu buldum.

Easybcd sıkıntı çıkarır mı kullanımı nasıl kaldırılır mı sonradan PC'den.

Uygulamayı çözdükten sonra kullanımı basit ben hâlâ kullanıyorum. (3 tane işletim sistemi var PC de) kaldırmayı daha denemedim ama çalışıyorsa dokunma bence.

Ben daha önceleri harddiski ikiye bölüp USB'siz CD'siz format atmak için EasyBCD'yi kullandım hiç sorun yaşamadım. Portable bir program kurulumsuz olduğu için kaldırmana gerek yok direkt silebilirsin.

Hocam konudan alakasız olacak ama mesajınızın altında gördüm, Windows 7 ESU'ya nasıl eriştiniz? Bir yöntemi var mı?
Çok önceden yapmıştım, sildim bile Windows 7'yi. Yanlış hatırlamıyorsam bu video ile yaptım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Yalnızca Professional ve Enterprise sürümlerinde çalışıyor).

Çok önceden yapmıştım, sildim bile Windows 7'yi. Yanlış hatırlamıyorsam bu video ile yaptım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Yalnızca Professional ve Enterprise sürümlerinde çalışıyor).
Videoyu inceleyeceğim, teşekkür ederim. Ben önceden birkaç yerde anlatılan yöntemleri denemiştim ama çalışmamıştı. Bu yöntem hala çalışıyor olabilir belki. Açıkçası Windows 7'yi ben de değiştireceğim ama bir türlü vakit bulup uğraşamadım. Önemli verilerimi yedeklemem gerekiyor, buna biraz üşeniyorum.😀

Geri
Yukarı