EasyCep iPhone 7 outlet alınır mı?

Ahmet gkky

Centipat
Yer
Kahramanmaraş
Arkadaşlar EasyCep'ten iPhone 7 outlet ürün aldım. Outletin anlamını bile bilmiyorum açıklar mısınız? Aradığımda diğer telefonlardan hiçbir farkı yok sadece kozmetik olark çizikelr olabilir dedi. Bende sorun olmadığını söyledim. Sizce sadece çizikler mi vardır? Cihaz daha elime ulaşmadı.

Outlet - teşhir ürün, muhtemelen MediaMarkt gibi yerlerde sergilenen telefonlar. EasyCep'teki telefonlar zaten yenilenmiş parçası değişmiş telefonlar. Yine de garanti vermeleri ve parçaların değişmiş olsa bile sonuç olarak 0 olmaları alıcının işine geliyor.

6-7 senelik bir cihaz aldınız. İkinci el olsa da gerçekten pek bir farkı olmazdı. İşlevsel gelirse ve beklentilerinizi minimum tutarsanız sorun yok. Outlet ürünler eskiden teşhirler için de kullanılırdı. Kaç kişinin ellediği ve kaç saat şarja bağlı durduğu belirsiz olur o durumda.

@Barisdkmn Yenilemeden de sattıkları oluyor.

6-7 senelik bir cihaz aldınız. İkinci el olsa da gerçekten pek bir farkı olmazdı. İşlevsel gelirse ve beklentilerinizi minimum tutarsanız sorun yok. Outlet ürünler eskiden teşhirler için de kullanılırdı. Kaç kişinin ellediği ve kaç saat şarja bağlı durduğu belirsiz olur o durumda.

pil sağlığını %100 seçtim

Evet bu da muhtemelen onlardan biri, genelde fiyatı daha uygun oluyor yenilenmişlerden. Umarım bataryası değiştieilmiştir. Teşhir ürünlerinin pil sağlığı pek iyi olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı