Easycep kozmetik durumu iyi olan telefon nasıldır?

Hocam batarya gayet güzel gidiyor sağlığı ala yüzde yüz. Kasa ve ekran değişmiş ve gayet sağlamlar. Zaten Apple ürünlerinde orijinal parça kullanmaları imkansız. İkinci el bir telefon alıp onu tamir etmek daha masraflı oluyor.
zaten piyasada sıfır olarak orijinal parça almaları imkansız. kaliteli değil derken a kalite yan sanayi parçalar ya da başka cihazdan çıkma parça kullanılmıyor. her cihazın ekranı değişmiyor sonuçta. tek değişen bataryaysa alınabilir. bataryada ya rova ya da deji kullanılıyor çünkü.

zaten piyasada sıfır olarak orijinal parça almaları imkansız. kaliteli değil derken a kalite yan sanayi parçalar ya da başka cihazdan çıkma parça kullanılmıyor. her cihazın ekranı değişmiyor sonuçta. tek değişen bataryaysa alınabilir. bataryada ya rova ya da deji kullanılıyor çünkü.
Kozmetiğini beğenmezsen iade edebiliyorsunuz.
Eğer içim rahat olsun diyorsanız İstanbul'da iseniz Beşiktaş'ta Easycep'in mağazası var. Cihazları orada görerek alabilirsiniz.

Hocam siparişi vereceğim memnun kalmazsam da iade ederim.

Bende düşünüyorum hocam sıfırlar çok pahalı, zaten 15 iade hakkı var.

Zaten piyasada sıfır olarak orijinal parça almaları imkansız. Kaliteli değil derken a kalite yan sanayi parçalar ya da başka cihazdan çıkma parça kullanılmıyor. Her cihazın ekranı değişmiyor sonuçta. Tek değişen bataryaysa alınabilir. Bataryada ya rova ya da Deji kullanılıyor çünkü.

Söylediğiniz bataryalar kalitelimi hocam?

Son düzenleme:
Bende düşünüyorum hocam sıfırlar çok pahalı, zaten 15 iade hakkı var.

Söylediğiniz bataryalar kalitelimi hocam?
rova kvk garantili bir batarya dolayısıyla iyi olan yerler genelde onu kullanıyor. deji de senelerdir piyasada olan bir firma rovadan önce o yaygın(hala kullanan yerler var)kullanıyordu. dolayısıyla iki marka da güvenilir.

Hocam ben iPhone 7 almıştım baya kaliteli batarya 4 aydır kullanıyorum sağlık %100.
Her hangi bir sorun olmuyor.
batarya sağlığı orijinal olmayan bataryalarda düzgün çalışmayabiliyor. harici uygulama kurup bakmanız gerekebilir. iphone 8 ve sonrasındaki modellerde pilin orjinal değilse pil sağlığı ayarlardan gözükmüyor.

Baseus nasıldır hocam?
kesin bir şey söylemem pek doğru olmaz ama bu iki firmanın bataryalarına güvenebilirsin

Bende dün getmobilden XS 256 GB aldım. Yenilenmiş cihaz tercih etme sebebim 12 taksit olması peşin fiyatına hem de. Bu iş gerçekten şans işi yenilenmiş 11 alan arkadaşıma sadece pili değişim yapılmış olarak geldi. Benimki öyle gelir mi göreceğiz. 1 hafta kullanırım eğer sorunlar ile karşılaşacak olursam iade ederim diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı