EasyCep'ten Toplama iPhone

Th3_Th13f

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, EasyCep'ten iPhone 7 aldım 3 gün önce ve telefonu bir sürü donanım analizine soktum. Öncelikle aldığım renk Silver ve mükemmel klasmanındaydı ancak gelen cihaz önü Rose Gold arka kasa Silver'dı. Cihazın motherboard ve diğer aksamları rose Gold olan cihaza ait üretim kodunda GH yazıyor artık Gana mı Greece mi bilemiyorum. Arka kamera değiştirilmiş, arka taraf gri ön taraf TouchID etrafındaki halka rose Gold. Donanımlar dediğim gibi yüzde 90‘ı rose Gold'a ait. Arka kamera batarya, ekran (başka bir şey kalmadı :) ) ve arka kapak değişmiş. Kısacası adamlar sağlam parçaları birleştirip telefon toplamışlar. Paranız varsa bulaşmayın derim. Benimki de laf mı gerçi parası olan zaten bulaşmıyor uğraşan bizim gibi bütçesi dar insanlar. Neyse çok uzattım iyi akşamlar.

Easycep gibi sitelerden cihaz almak tam bir kumar işidir. Bütçesi kısıtlı olan arkadaşlar için ideal bir seçenek olabilir. Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkürler. :)

Renk olarak tutturamamışlar fakat tochıd iptal olacak kadar da kötü toplamamışlar performans yönünden sorununuz yoksa ve iade işlemi yok ise kafanıza takmayın derim.

İyi Akşamlar. Merhaba. İnceleme için teşekkürler. Uzattığınız falan olmamış. Böyle ilginç bir deneyim için aşırı kısa bir içerik olmuş hatta. Yazıyı kısa tutacağım diye her detayı atlamışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı