EasyCep'ten yenilenmiş telefon alınır mı?

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar selam, EasyCep'ten yenilenmiş telefon alınır mı? Kullanan arkadaşlar var mı? Süreci anlatırsa sevinirim.

Biraz şans işi diyorum ben, alıp memnun olanda var olmayanda, BDDK yenilenmiş telefonlara 12 ay taksit getirdiği için kolaylaştı almak, bende şansımı deneyeceğim önümüzdeki aylarda.

Hocam 2.el iPhone almaktansa orayı tercih etmek istiyorum ancak bu firmaların birinde çalıştım ve her b*ku geçiriyorduk, deforme olduğunu gördüğüm halde üstüme soruyordum geçir diyordu o yüzden tereddütteyim.

Hem alma hem satma işim oldu. Ürün satarken sorunsuz bir şekilde satabilirdim. Paramı da yatırmışlardı 1 saatte. Ancak ürün alma konusunda biraz sorun yaşadım. XS aldım ve aldığım telefonun arka kamerası odaklamıyordu. Bu konuda kendileri ile iletişime geçtim ve ben ürünü gönderdikten yaklaşık 3 iş günü içerisinde iadeyi onayladılar. Sizde sorun çıkabilir, çıkmayabilir de. Ancak taksit olup olmaması sizi ilgilendirmiyorsa kesinlikle parçası değişmemiş 2.el telefonlara yönelin. Çünkü EasyCep ve diğer firmalarda ekran/kasa B kalite ürünlerle(çakma) değiştirilebiliyor.

Iade sartlarini konus. Mesela cihazin jelatinini sokersek iade sansi bozulur mu falan gibi. Bozmuyorsa satin al, geldiginde iade sartlarini bozmayacak sekilde 3utools ile kontrol et. 3utools'ta ekran, kamera vs. degiseni yoksa kullanabilirsin. Ama ekran, kamera vs. degiseni varsa iade edersin.

Sozun ozu coinflip. Sansina sadece kasasi degismis bir telefon da cikabilir, anakart harici degismis bir telefon da cikabilir.

Hocam 2.el iPhone almaktansa orayı tercih etmek istiyorum ancak bu firmaların birinde çalıştım ve her b*ku geçiriyorduk, deforme olduğunu gördüğüm halde üstüme soruyordum geçir diyordu o yüzden tereddütteyim.
Hocam şimdi ikinci el telefonda ben şahısa ve telefoncuya güvenmem, hırsızlık var olayı olan var çok masallar ülkesi değiliz, bunun dışında iPhone cihazlarda tam sıfırlama olmuyor bunlar yapıyormuş, dediğim gibi iade var hocam i cloud girilmeden iade kabul ediyorlar iyisi gelene kadar denemekten başka çare yok gibi.

EasyCep, kendilerine satılan ikinci el telefonları yenileyip satan bir firma. Kurumsal olduğundan dolayı bazen elden çıkarılmak istenen temiz, hasarsız telefonları da alıp sattıkları oluyor. Fakat alacaksanız bilmeniz gerekiyor ki, alacağınız telefon ekran, kasa, kamera gibi donanım değişikliklerine uğramış olması muhtemel telefonlar ve bu durum iadeye sebep bir durum değil(size verilen süre içerisinde belki keyfi olarak bile iade edebilirsiniz ama parça değişmiş o yüzden iade etmek istiyorum demek, kabul edilmeyebilir)

Dostlar selam, EasyCep'ten yenilenmiş telefon alınır mı? Kullanan arkadaşlar var mı? Süreci anlatırsa sevinirim.

EasyCep hiç kullanmadım bilmem ancak bir arkadaşım 2. el iPhone alıp, daha doğrusu ana kasaya ekran batarya vs toplattırıp sonra bu telefon tamir edilemeyecek arıza verince fena kazık yemişti, o yüzden 2. el telefon olayı sıkıntılı. Az daha ekler sıfırını alırım veya aynı paraya daha düşük model alırım en azından sıfır olur garantili olur, yarın öbür gün arıza verdiğinde dımdızlak ortada kalmam.

EasyCep hiç kullanmadım bilmem ancak bir arkadaşım 2. el iPhone alıp, daha doğrusu ana kasaya ekran batarya vs toplattırıp sonra bu telefon tamir edilemeyecek arıza verince fena kazık yemişti, o yüzden 2. el telefon olayı sıkıntılı. Az daha ekler sıfırını alırım veya aynı paraya daha düşük model alırım en azından sıfır olur garantili olur, yarın öbür gün arıza verdiğinde dımdızlak ortada kalmam.

Hocam iyi güzel diyorsunuzda az daha ekler sıfırını alırım olmuyor maalesef IPhone'larda, 2.el piyasası ile sıfır piyasası çok ilginç. İkinci el bir SE 2020 6.000-6.500 iken sıfır 14-15k.

Yeni konular

Geri
Yukarı