EasyCep'ten yenilenmiş iPhone X alınır mı?

E adam ta oralardan buraya kartpostal yolladı 1.5 euroya. Neden daha önce TR'den aldığı telefonu yollayamasın? IMEI'ye gerek yok. Zaten kayıtlı. Ama zaten gerek kalmadı.

Hocam aslında V9 puanlarına baktığımızda F4 hem sıfır hem de daha güçlü. Ancak Android olduğu için yavaşlar mı bilemem.

Bende Samsung kullanıyorum ama bu fiyatta yavaşlama olur son model değil orta kalite konuşuyoruz. Bize ne S23 veya S24'ten?

Kesinlikle aynı görüşteyim S23 S24 gibi cihazlar IPhone'yi tokatlar

Ben şu an iPhone X ile S24 karşılaştırması mı yaptım?

Yenilenmiş telefondan uzak durmalısınız. 2. el sahibinden cihazlara bakın derim. Düz X'in de kronik hataları çok vardı bu yüzden hatasız versiyon ve daha performanslı olan XS düşünebilirsiniz veya XR düşünebilirsiniz. SE2 hepsinden performanslı ama eski nesil tasarımla geliyor. Benim önerim XS'e zorlamanız olacaktır.

EasyCep isimli siteden değil cep telefonu, yakınından bile geçmemenizi tavsiye ederim. Tamamıyla rezalet, parayı çöpe atsanız daha iyi olur.

Yenilenmiş telefondan uzak durmalısınız. 2. el sahibinden cihazlara bakın derim. Düz X'in de kronik hataları çok vardı bu yüzden hatasız versiyon ve daha performanslı olan XS düşünebilirsiniz veya XR düşünebilirsiniz. SE2 hepsinden performanslı ama eski nesil tasarımla geliyor. Benim önerim XS'e zorlamanız olacaktır.

Hocam bunu aldım ama bazı sitelerde bu telefonun performansının 8 Plus'tan daha düşük olduğu yazıyor. Eğer sıkıntılı gelirse iade ederim diye düşünüyorum. Zaten dediğim gibi her saniye telefon kullanan biri değilim. Tatillerde falan da tuşlu telefon kullanıyorum. Aşırı kaliteli olmasını beklemiyorum. Kamerası ortalama olsun ve akıcı olsun yeterli. Bataryası da sorun değil benim için. Kronik hatalardan kastınız nedir tam olarak?

EasyCep isimli siteden değil cep telefonu, yakınından bile geçmemenizi tavsiye ederim. Tamamıyla rezalet, parayı çöpe atsanız daha iyi olur.

Aslında Kadıköy'deki şubelerine gidip bizzat görmüştüm telefonlar sıfır gibiydi. Oldukça da kalabalıktı demek ki tercih edilen bir yer. Neden böyle dediğinizi anlayamadım.

Hocam bunu aldım ama bazı sitelerde bu telefonun performansının 8 Plus'tan daha düşük olduğu yazıyor. Eğer sıkıntılı gelirse iade ederim diye düşünüyorum. Zaten dediğim gibi her saniye telefon kullanan biri değilim. Tatillerde falan da tuşlu telefon kullanıyorum. Aşırı kaliteli olmasını beklemiyorum. Kamerası ortalama olsun ve akıcı olsun yeterli. Bataryası da sorun değil benim için. Kronik hatalardan kastınız nedir tam olarak?
Öncelikle XR almanız X’e nazaran daha iyi olmuş. Kronik hatalar misal Face Id yani yüz okumasa görülen hatalar veya ekranda görülen hatalar bunlar gibi şeyler düz X’te daha çok çıkabiliyordu. XR da çıktığı günden beri tamircilerin ekmeğini yiyemediği sağlam telefonlardan. Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı