Çözüldü EBA canlı ders "0xc000007b" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mel1hh

Femtopat
Merhaba abilerim. Liseye yeni geçtim ve EBA uygulaması açılırken bu hatayı alıyorum. LogFile'de nasıl paylaşıcağımı bilmiyorum lütfen bana yardımcı olun. Lisenin ilk dersleri ve ben giremiyorum.
Log file nasıl paylaşıcagımı söylerseniz paylaşırım.

Çözüm

Bu konuyu inceleyebilirsiniz.
Keşke Driver Booster kullanmasaydınız neyse artık. Önce bu şekilde yeni sürücüyü indirin Donanım Kimliği ile sürücüleri bulun sonra ise indirdikten sonra kurmayın DDU ile sürücü nasıl kaldırılır? - Technopat Sosyal bu program ile kaldırın ve indirdiğinizi kurun, eğer driverları bulamazsanız donanım kimliklerini atın.

Bu dördünden hangisinden bulabilirim donanım kimliklerini? Bir de sizden ricam Discord'unuz varsa oradan ekleseniz de teamwiever kursam öyle yapsanız olur mu?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    3,7 KB · Görüntüleme: 28
Bu dördünden hangisinden bulabilirim donanım kimliklerini? Bir de sizden ricam Discord'unuz varsa oradan ekleseniz de teamwiever kursam öyle yapsanız olur mu?
Burada sanırım Discord adresi vermek yasak ve bu konu böyle uzarsa moderatörler kilitlerler. Siz yeni bir konu açın ve Donanım kimliklerini oradan paylaşın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı