Çözüldü EBA canlı ders "0xc000007b" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mel1hh

Femtopat
Merhaba abilerim. Liseye yeni geçtim ve EBA uygulaması açılırken bu hatayı alıyorum. LogFile'de nasıl paylaşıcağımı bilmiyorum lütfen bana yardımcı olun. Lisenin ilk dersleri ve ben giremiyorum.
Log file nasıl paylaşıcagımı söylerseniz paylaşırım.

Çözüm

Bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izleyip rapor oluşturun ve bizimle paylaşın.

Hep öyle zaten.
Hata raporu oluşturabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izleyip rapor oluşturun ve bizimle paylaşın.

Teşekkür ederim. Buyurun log filem. Logfile
Yardımcı olursanız size bir miktar bağış yapmak isterim.
Hata raporu oluşturabilir misiniz?

Buyurun. Logfile

C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll

Yukarıdakini silin, aşağıdakileri yükleyin:
Çoklu dosya indirmeye izin verin. Kurmaya çalıştığınız yazılımların zaten kurulu olduğuna dair bir hata alırsanız kurulu olan sürümü kaldırıp yeniden deneyin.

Sorununuz çözülürse belirtin, çözülmezse yeniden rapor oluşturun.

Yardımcı olursanız size bir miktar bağış yapmak isterim.
Böyle bir yerde size yardımcı oldu diye kimseye bağış yapmanıza gerek yok. Eğer birisi yardımcı olduğu için para isterse de raporlayın, burada herkes gönüllülük esasıyla çalışıyor/çalışmalı.

Böyle bir yerde size yardımcı oldu diye kimseye bağış yapmanıza gerek yok. Eğer birisi yardımcı olduğu için para da isterse raporlayın, burada herkes gönüllülük esasıyla çalışıyor/çalışmalı.

Hayır kesinlikle para isteme gibi bir durum söz konusu değil. Çözümünü o kadar aradım ve gerçekten bu forumda adam gibi anlık geri bildirim yapılıyor. Tamamen isteğe bağlı bir bağış yapmak istiyorum.

Hayır kesinlikle para isteme gibi bir durum söz konusu değil. Çözümünü o kadar aradım ve gerçekten bu forumda adam gibi anlık geri bildirim yapılıyor. Tamamen isteğe bağlı bir bağış yapmak istiyorum.
Dostum o hatanın tek çözümü programı kaldırıp yeniden kurmak gerekirse defalarca yapacaksın.
Ha birde...Güncel programı sitesinden indirmeyi unutma! Kendi başıma geldiği için biliyorum.
1-Kurulum dosyası güncel olacak.
2-Kaldır/Tekrar Kur
Bende böyle düzeldi.
C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll

Yukarıdakini silin, aşağıdakileri yükleyin:
Çoklu dosya indirmeye izin verin. Kurmaya çalıştığınız yazılımların zaten kurulu olduğuna dair bir hata alırsanız kurulu olan sürümü kaldırıp yeniden deneyin.

Sorununuz çözülürse belirtin, çözülmezse yeniden rapor oluşturun.
Böyle alengirli işlerle hiç uğraşmamıştım mesela dediğim gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı