Çözüldü EBA Canlı Ders 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

VortexTreo

Femtopat
Daha fazla  
0xc000007b hatası alıyorum. Format atsam düzelir mi? Ona göre yani PC'yi fabrika ayarlarına döndüreceğim. Düzelir mi? Düzelirse direkt yapacağım.

Hepsi bu olamaz, yoksa bu hatayı vermezdi. Aşağıda hangileri var?

Ne demek istediğini anlamadım.

1614768110315.png

C++ 2015-2019 yazanları silip attıklarımı öyle kurun.

Dedikleriniz harfiyen yaptım, lakin aktif canlı dersim yok. Düzelmiş midir acaba ve başka yerlerde sıkıntı yaşar mıyım? Sadece msvcp140.DLL silmiştim, internetten başka kaynaktan transfer etmiştim.

0xc000007b hatası almıyorsanız çözülmüştür, alıyor musunuz? Ayrıca artık internetten elle DLL atmayın sisteme, hatanın sebebi bu zaten.

Bu hatayı veren başka oyun varsa girmeyi deneyebilirsiniz. Sildirdiğim dosya SysWOW64 konumuna gelmiş mi diye de bakabilirsiniz. Bu ikisinde de sorun çıkmazsa çözülmüştür.

Bu hatayı veren başka oyun varsa girmeyi deneyebilirsiniz. Sildirdiğim dosya SysWOW64 konumuna gelmiş mi diye de bakabilirsiniz. Bu ikisinde de sorun çıkmazsa çözülmüştür.

Bu arada benimle ilgilendiğin için teşekkürler, oy falan verebiliyorsak vereyim.

Dosya yerine gelmiş, sorun çözülmüş olmalı. Çözülmediyse yarın (veya en yakın ne zamansa) derse girerken belirtirsiniz bu konuda.

Teşekkürler iyi akşamlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı