Çözüldü EBA canlı dersi açarken "MSVCP140.dll bulunamadı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ali Erdem Umut

Decapat
Daha fazla  
Eskiden EBA ya girerken sorun yoktu ama GTA 5'e girerken msvcp140 bulunamadı hatası alıyordum. YouTube'dan bulduğum yöntemlerle GTA'yı çözdüm bu sefer EBA'da 0xc700000b diye bir hata çıkmaya başladı. Onu buradan paylaştım msvcp140'ı silersen düzelir dediler sildim o hata çözüldü ama msvcp olmadığı için EBA'yı açamıyorum bu sefer de çözümü nedir?

Son düzenleme:
Çözüm
Bunları kurun:

''YouTube'dan bulduğunuz yöntemler'' umarım el ile .dll indirip abuk subuk yerlere atmak değildir.

@Ali Erdem Umut
Bunları kurun:

''YouTube'dan bulduğunuz yöntemler'' umarım el ile .dll indirip abuk subuk yerlere atmak değildir.

@Ali Erdem Umut

Son düzenleme:
Çözüm
Bunları kurun:

"YouTube'dan bulduğunuz yöntemler" umarım el ile .dll indirip abuk subuk yerlere atmak değildir.

@Ali Erdem Umut

Ne yazık ki öyle. bilgisayar hakkında pek bilgim yok, dediklerinizi yaptım EBA çalışıyor.
Onlar için yeni konu açmanız daha iyi olur, açarsanız yardım etmeye çalışırım. Ayrıca, hangi .dll dosyalarını el ile atmıştınız?
msvcp14 ve vcruntime ama sildim hepsini sadece system32 deki mcvsp140.dll dosyasını silemiyorum hata alıyorum en iyisi yeni konu açayım ben teşekkürler yardımın için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı