EBA çok yavaş çalışıyor

talhauyuk

Centipat
Daha fazla  
İnternet anlamında şu an problem yok, ama EBA çok yavaş, hala en küçük yoğunlukta bile arama kısmına tıklanmıyorsa bu programda hata olması demektir bence.
Testten çıkıp aramadan bir konu anlatımı açana kadar 15 dakikadır bekliyorum, ama hala sonuç yok. Yeniledim, kapadım açtım. Ama olmuyor. Sizin başınıza geldi mi böyle durum ya da hesabı olanlar bir girip bakabilir mi? Çünkü ödevimi bu akşama kadar bitirmem lazım ve cidden sıkıntıdayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1632938443782.png

İnternet anlamında şu an problem yok, ama EBA çok yavaş, hala en küçük yoğunlukta bile arama kısmına tıklanmıyorsa bu programda hata olması demektir bence.
Testten çıkıp aramadan bir konu anlatımı açana kadar 15 dakikadır bekliyorum, ama hala sonuç yok. Yeniledim, kapadım açtım. Ama olmuyor. Sizin başınıza geldi mi böyle durum ya da hesabı olanlar bir girip bakabilir mi? Çünkü ödevimi bu akşama kadar bitirmem lazım ve cidden sıkıntıdayım.

Ara sıra bana da oluyordu ancak EBA'dan çıkıp geri girdiğimde düzeliyordu. İsterseniz modeminizi resetleyip bir daha deneyin. Mobil veriden bağlanıyorsan internetinden kaynaklı olabilir. Başka bir telefondan hotspot ile bağlanmayı deneyin.

Senden bir isteğim olacaktı iletişim kurabileceğim bir hesap verebilir misin? Telegram Instagram vs. (kredi kartındaki sihirli 16 haneyi istemeyeceğim güncel ders kitaplarının PDF'lerini paylaşmıyorlar Odsgm'de bile 2019 basım var en güncel özelden daha detaylı anlatırım)

Kullandıkları son hız teknolojik NASA sunucuları sayesinde. (!)

Geri
Yukarı