Çözüldü EBA'da ödevlere tik gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, EBA'da hocaların ödev olarak verdiği ders anlatımlarını izliyorum ancak videoyu atlamadan bitirip hatta sol altta tamamlandı yazmasına rağmen çıkarken "Çalışmanda tamamlamadığın bölümler var. Tamamlamadan çıkmak istediğinden emin misin?" uyarısı geliyor.

Konu anlatımlarını tamamlamış göstermiyor. Sizde de böyle mi?

Çözüm
Evet. Hata almıyorum.
Arkada hiç sekme açık bırakmakta mısınız ve kendi sınıfınızın saatinde mi sadece ödevleri yapmakta mısınız?

Şuan benim sınıfımın saati olmamasına rağmen açık kalan sekmeden izliyordum belki sebebi budur.
Bugün Pazar olduğu için 9-19 arası serbestmiş, yoğunluk olduğu için oluyor heralde.
Edit: Sorunu çözdüm. Tarayıcı eklentilerinden kaynaklıymış.
Bende böyle bir sorun olmuyor.
Ödev olarak verilen herhangi bir konu anlatımını izlediğinizde ve bitirdiğinizde bu uyarıyı almamaktasınız yani dimi?

Evet. Hata almıyorum.
Arkada hiç sekme açık bırakmakta mısınız ve kendi sınıfınızın saatinde mi sadece ödevleri yapmakta mısınız?

Şuan benim sınıfımın saati olmamasına rağmen açık kalan sekmeden izliyordum belki sebebi budur.
Bugün Pazar olduğu için 9-19 arası serbestmiş, yoğunluk olduğu için oluyor heralde.

Çözüm

Şu an benim sınıfımın saati olmamasına rağmen açık kalan sekmeden izliyordum belki sebebi budur.
Bugün pazar olduğu için 9-19 arası serbestmiş, yoğunluk olduğu için oluyor herhalde.

Nasıl, yani nasıl çözdün?

nasıl kapatıyoruz
Ayarlarda eklentiler bölmü olması lazım. Ordaki bütün eklentileri kapat.

Bu arada, EBA'daki videoları sonuna kadar izlemezsen tik zaten gelmemekte.

Ayarlarda eklentiler bölmü olması lazım. Oradaki bütün eklentileri kapat.

Bu arada, EBA'daki videoları sonuna kadar izlemezsen tik zaten gelmemekte.

Tamam evet ben de öyle yaptım oldu sağ ol Turgineer kardeşim.
Tamam evet ben de öyle yaptım oldu sağ ol Turgineer kardeşim.
önceden yapmamıştım böyle 1 şey yani eklentileri kapatmamıştım demek ki dediğin gibi eklentileri kapatınca oluyormuş bu yüzden çok sağol sana sınırsız teşekkür ederim önceden videolar olmuyordu ama şimdi oluyor resme bakın

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    96,1 KB · Görüntüleme: 568
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    96,1 KB · Görüntüleme: 524

Geri
Yukarı