eBay'da askıya alınan hesaba ne yapılır?

efetkz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben EBay'de satış yapmaya başlayacak biriyim ve bunlar başıma geldi: eBay satıcı hesabımı UK üzerinden açtım ama geçen gün Us'de satış yapmaya karar verdim. Us hesabının farklı bir hesap olacağını düşündüm ama bu bilgiler kullanılıyor dedi ve bende UK hesabımdan giriş yaptım. Öyle devam ettim. Bugün payoneer hesabı açtım ve hesapları birbirine bağladım ve onay maili bekliyordum. Ama az önce hesap ayarlarına bakarken ödeme yöntemlerinde bana burası boş, UK'ye geç dedi ve ben de UK serverine girince hesaplarımın orada olduğunu gördüm. E şimdi benim US hesabımda banka hesabı, payoneer hesabı falan yok UK'de var. Şimdi ben US'de satış yapabilecek miyim yoksa bir sıkıntı çıkar mı? Bir de onay mailini beklemem gerektiğini bilmiyordum ve bende 2. el ürünümü listelemeye çalıştım ama hata verdi. (2 3 kere denedim) daha sonra onay mailini beklemem gerektiğini gördüm ve ben de bütün sekmeleri kapattım. 5 dk sonra eBay'den mail geldi ve hesabım askıya alınmış ve bana hesabın doğrulanana kadar askıda kalacak diyor. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı