Çözüldü Ebrar Bilgisayar güvenilir midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mutluay02

Decapat
Herkese hayırlı akşamlar. Ebrar Bilgisayar'dan ASUS X509JB notebook siparişi verdim. 4 GB kendi RAM'ı 4 GB kendileri eklemiş. ASUS servisini arayınca ürünün kapağının kesinlikle açılmaması gerektiğini sadece yetkili servisin açması gerektiğini söylüyor. Aksi halde garantinin bozulacağını söylüyor. Ebrar bilgisayar ise bizim RAM ekleme yetkimiz var bu üründen 100 küsur sattım sorun olmadı. Fakat ürünü servise yollarken bize yollayın RAM'ını söküp gönderim sağlıyoruz dediler. Ürünü iade mi edeyim? Kullamnayım mı? Güvenebilir miyim sizce? Yorumlarınızı bekliyorum.

Herkese hayırlı akşamlar. Ebrar Bilgisayar'dan ASUS X509JB notebook siparişi verdim. 4 GB kendi RAM'ı 4 GB kendileri eklemiş. ASUS servisini arayınca ürünün kapağının kesinlikle açılmaması gerektiğini sadece yetkili servisin açması gerektiğini söylüyor. Aksi halde garantinin bozulacağını söylüyor. Ebrar bilgisayar ise bizim RAM ekleme yetkimiz var bu üründen 100 küsur sattım sorun olmadı. Fakat ürünü servise yollarken bize yollayın RAM'ını söküp gönderim sağlıyoruz dediler. Ürünü iade mi edeyim? Kullamnayım mı? Güvenebilir miyim sizce? Yorumlarınızı bekliyorum.
Asus global bir firma ve köklü, marka bir firma garanti konusunda eğer onların prosüdürüne uyarsan bir şey olmaz. Ama bu işletme direk biz servis sağlıyoruz diyorlar, ne kadar güvenilir bilmem.

Keşke bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmasa. Orta ölçekli teknoloji mağazaları kadar güvenlidir. Uzun yıllardır varlığını sürdürüyor. Bu başınız ağrımaz demek değil, her firmada ağrıyabilir.

Arkadaşlar lütfen kesin bir bilgi ve yönelim söyleyin ona göre yol izleyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı