Ebrar Bilgisayar Satın Alınan Ürünün Stoklarda Gözükmemesi

sfennks123

Hectopat
Daha fazla  
Bir önceki perşembe günü Ebrar Bilgisayar'dan hazır sistem sipariş ettim. Hazır sistemi aldığımda stok var yazıyordu ve aradan 1-2 saat geçtikten sonra siparişime baktığımda tedarik sürecinde yazıyordu. Ben hazır sistemi aldıktan 2 gün sonra stoklarda tükendi olarak gözüktü. Anlayamıyorum bu ne demek oluyor?

ebrar.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyuk ihtimalle paranizi kullaniyorlar demek oluyor. 2 3 hafta hala bekliyor olursaniz temin edilemedi deyip iptal edeceklerdir.

Piyasada ekran karti yok çünkü. Yakin zamanda da olacak gibi degil.

Aceleniz yoksa isterseniz 2 3 gun bekleyin hala aynisi yaziyorsa iptal edin. Ama cok buyuk ihtimalle dedigim gibi olacaktir.

Peki bunların tedarikçi firmaları ne veya kim oluyor. Ne bileyim stokta vardı bende dedim herhalde hazır sistem alan insanları mağdur bırakmamak için ekran kartı satışlarını sadece hazır sistem alanlar ile yapıyorlar, hazır sistemlere de pay bırakıyorlar diye düşündüm.

Peki bunların tedarikçi firmaları ne veya kim oluyor. Ne bileyim stokta vardı bende dedim herhalde hazır sistem alan insanları mağdur bırakmamak için ekran kartı satışlarını sadece hazır sistem alanlar ile yapıyorlar, hazır sistemlere de pay bırakıyorlar diye düşündüm.

Bende senin gibi düşünüp GTX 1060'lı bir sistem sipariş ettim ve 5 gündür tedarik ediliyor. Pazartesi arayıp sorduklarımda ertesi gün daha kesin bilgi verebileceklerini söylediler. Ertesi gün aradığımda da ekran kartı stok sorunu olduğunu ve 15 Temmuz'a kadar geleceğini beklediklerini söylediler. Emin olamayıp, sitesinden mesaj attığımda 15-20 Temmuz günü geleceğini beklediklerini fakat kesin olmadığını söyledi. Bence NVIDIA ve AMD'nin Mining işlemi için özel ekran kartlarının çıkış tarihi bizim için daha kesin bir bilgi. Sonuçta gtx 1000'ları rx 500'leri tüketen Minerlar.

ebrarbilgisayar sanırım Msi ile anlaşmalı. Çünkü MSI' ın sitesinde ismi yer alıyor.
MSI Türkiye,

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı