Ecevit iyi bir başkan mıydı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@SideWinder yerinde bir yazıyla cevap vermişsiniz konuya. Ben bu konu altında yazan insanların tamamının bilgisinin değil hislerinin ve fikirlerinin oluşturduğu cümleleri gördüm başka bir şey yok.

Kurtuluş savaşında yaşayan insana sorsanız en büyük atam cevabını verir. Kore savaşını yaşayan insanlara sorsanız menderes cevabını verir. Kıbrıs barış harekatını sorsanız mütevazı kara oğlan cevabını verir.

Günümüzde yaşanan başarıları ve başarısızlıkları, gidip geçmiş ile kıyaslayıp sonradan kenarlarda gördüm veya okudum bu bilgileri gibi cevap verenler veya bu konuda fikir belirtenleri pek ciddiye alamıyorum.

Kıbrıs barış harekatı hakkında detaylar veya bilgileri bulmak istiyorsanız, öncelikle genelkurmay askerî tarih ve stratejik etüt başkanlığı arşivi kozmik bilgiler dairesine, girmeniz lazım özel izinle ki bu zor bir süreçtir. Kamu görevlisi olmadan veya referansınız olmadan başarmanız zordur.

Necmettin Erbakan der susarım.
KKTC başarısında Erbakan Hoca'nın payı çok daha büyüktür zaten ama tarihi bilmeyen orta genç nesil sallıyor ortaya.

Net şekilde Erdoğan.
Ecevit diğer ülkelere gidince el pençe dururken, Erdoğan İsrail başkanına posta koydu amiyane tabirler.
Liderlik olarak, Atatürk'ten sonra Erdoğan demeyen objektif değildir.

Kudüs Mitingi'ni araştırmanı öneririm.

KKTC başarısında Erbakan Hoca'nın payı çok daha büyüktür zaten ama tarihi bilmeyen orta genç nesil sallıyor ortaya.

Net şekilde Erdoğan.
Ecevit diğer ülkelere gidince el pençe dururken, Erdoğan İsrail başkanına posta koydu amiyane tabirler.
Liderlik olarak, Atatürk'ten sonra Erdoğan demeyen objektif değildir.
kardeşim sonuna(!) koymayı unutmuşsun ama ayıp :(

1 iyi şey yaptı diye 10 kötülüğünü görmeyecek değiliz. Erbakanın kayıp milyonlar olayını hatırlatırım ;)
Zam açıklamasını hatırlatırım 😉

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zam açıklamasını hatırlatırım 😉

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Açıklama Ecevit'in muhalefet olduğu dönemden, biliyorsun değil mi? Hiç yoktan videonun açıklamasını okusaydın.

Açıklama Ecevit'in muhalefet olduğu dönemden, biliyorsun değil mi? Hiç yoktan videonun açıklamasını okusaydın.
Peki burda da mı muhalefetti?

Döneminin meclis kuralları gereği bu yapıldı, kadın da bunu bilerek girdi meclise. Olması gereken tepkiyi gördü. Kadının kim olduğunu da araştırabilirsin istersen, meclise ne kadar katkısı olmuş görmüş olursun.

Ben buradaki yanlışı anlamadım. Gayet normal değil mi buradaki şey? Ayrıca Merve Kavakçı'nın babası FETÖ'cü değil miydi?

1- Buradakilerin o dönemi gördüğünü düşünmüyorum.
2- İyi bir başkan mı bilmiyorum ama bence kaliteli biri.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı