Ecmenu64 kullandıktan sonr dosyalarda yanıt vermiyor hatası

emirasln1

Hectopat
1678439629863.png

Ecmenu64 diye bir uygulama indirdim kendime dosya sahipliği vermek için. Ondan sonra bunu yapmaya başladı ve başlat menüsü, ara menüsü de açılmıyor dosyalara giremiyorum. Böyle donuyor.

Kapattığımda ise masaüstü kendini yeniliyor gidip geliyor.

Eki Görüntüle 1696410

Ecmenu64 diye bir uygulama indirdim kendime dosya sahipliği vermek için. Ondan sonra bunu yapmaya başladı ve başlat menüsü, ara menüsü de açılmıyor dosyalara giremiyorum. Böyle donuyor.

Kapattığımda ise masaüstü kendini yeniliyor gidip geliyor.
syswow64 içinde ne kurcaladınız o kadar da sık kullanılanlara geldi?
Driver Booster'ı silin.
Hangi dosyanın sahipliğini aldınız?
sfc /scannow denediniz mi?

sfc scannowda erişim engellendi diyo yine yetki problemi. msvcp140.dll yetkisini aldım silip vcruntime üzerinden onarım işmeli yapıcaktım bi oyun üzerinden dll hatası alıyorum. günlerdir onunla uğraşıyorum

sfc scannowda erişim engellendi diyo yine yetki problemi. msvcp140.dll yetkisini aldım silip vcruntime üzerinden onarım işmeli yapıcaktım bi oyun üzerinden dll hatası alıyorum. günlerdir onunla uğraşıyorum
cmdyi yönetici modda açıyorsunuz değil mi? Niye o dosyaya izin aldın ki zararı neydi sana.

CMD'yi şu an yönetici modda çalıştırmanın bir yolunu bulamadım :D ara menüsü, başlat menüsü hiçbir şey çalışmıyor sadece CTRL+r yapabiliyorum onun dışında uygulamalarda vs. bir sorun yok sadece dosyalarda ve saydıklarımda sıkıntı.

O dosyaya izin alma sebebimde DLL'yi silip onarmam söylenmişti dün bir başlığımda. Bu sorunu çözdü ancak bugün bilgisayarı açtığımda farklı bir sorunla karşılaşmaya başladım.

Aradım denedim çoğu şeyi hala bir sonuç alamıyorum.

Son düzenleme:
SFC scannowda erişim engellendi diyor yine yetki problemi. msvcp140.dll yetkisini aldım silip vcruntime üzerinden onarım işmeli yapacaktım bir oyun üzerinden DLL hatası alıyorum. Günlerdir onunla uğraşıyorum.

Ne yaptınız hocam. DLL sorununu çözmek için siz ne olur ne olmaz yaptığınız işlemleri geri döndürmeyi ve temizinden kurmak için tüm VCRedist'leri kaldırıp buradan yükleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı