ECS G31T-M7 anakart ve R7 360 ekran kartına uygun işlemci tavsiyesi

zhtgny33

Hectopat
Daha fazla  
Kasa da bunlar takılı işlemci R7 360 ile darboğaz yapacağından işlemciyi de değiştirmek istiyorum. Önerebileceğiniz işlemciler nelerdir ucuz olması tercihim.
Xeon E5450 önerdiler ama bunu satan site bulamadım ben E5410 falan çıktı.
Ayrıca bir sorum daha vardı bu kart bu ana karta takılınca bir sorun çıkmaz değil mi? Uyumlu mudur acaba?

Uppp

peki ana kartıma uyumlu mudur onu takarsam RAM leri değiştirmek zorunda kalır mıyım ve r7 360 ile dar boğaz yapar mı?

Aliexpressten bulabilirsin xeon e5450 yi ben ordan aldım

Sent from my VSP355g using Technopat Sosyal mobile app
aliexpress de baktım da 30 günden aşağı gelmiyor acaba başka yerde bulmam mümkün müdür

Başka yerde bulsanız bile fiyatının oldukça üstünde satacaklardır. Söyleyin hemen gelsin. Ben E5450 aldım çok memnun oldum. LGA 775 sokete en sağlam işlemcilerden. Tavsiye ederim.

Başka yerde bulsanız bile fiyatının oldukça üstünde satacaklardır. Söyleyin hemen gelsin. Ben E5450 aldım çok memnun oldum. LGA 775 sokete en sağlam işlemcilerden. Tavsiye ederim.
evet aliexpressde tl ile 70 civarına denk geliyor n11 de falan 150tl o zaman ne kadar erken verirsem o kadar iyi 29-59 gün arası yazıyor teslim süresinde bunun bir ortalaması var mı

Ana kartla uyumlu bu işlemci peki r7 360 a dar boğaz yapar mı yaparsa farklı modeller var mıdır dar boğaz yapmayacak

bana 16 günde geldi.birde alcaksan E0 al.R7 360 ile darboğaz olcağını sanmıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bana 16 günde geldi.birde alcaksan E0 al.R7 360 ile darboğaz olcağını sanmıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
E0 dediğiniz ne oluyor. Birde ben bu işlemciyi değiştirdikten sonra şuan bilgisayar da takılı RAM leri değiştirmeme gerek kalır mı ddr2 RAM takılı 4gb lık şuan da.
Ayrıca zamanınız varsa aliexpress linkini atabilir misiniz E0 lu olan hangisi bilmiyorum da :/

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı