ECS-G31T-M7 anakarta GT 630 uyar mı ?

AN-Fibi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konuyu dogru yere mi açtım bilmiyorum yanlışsa özür dilerim, neyse benm anakartımın modeli ECS-G31T-M7 modelinden. PC'nin bu tür teknik kısımlarından anlamam. Arkadaş ozellikleri attım bf3 - dayz - cs go gibi oyunları kasmadan high-miedum arası kaldırıcak ekran kartı onerirmisin ucuz diye, oda Nviida gtx 630 onerdi.

Sonra ama dedi ana kartlarda DDR2 ve DDR3 olarak ayrılırlar. DDR2 max 4 gb ram alır ve yeni ekran kartlarını açmaz dedi. Yani soketler uymaz dedi ama DR3ler açar dedi. Şimdi bu dedigim anakarta gtx 630 taksam uyar mı? Yani DDR3'lü anakart mı almam lazım ? Şimdiden teşekkür ederim iyi aksamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen en iyisi Asus GTX 770 al. Seni 4-5 yil aparirir super bir ekran karti.

Hem de bf3 ultrada oynarsin.

Olayın DDR2 ile alakası yok aslında. Soket olarak uyar ama GT 630 berbat rezil bir kart. Tabi bütçeniz nedir bilmiyorum.

Görüntü vermeme ihtimali var anakart eski olduğundan. O yüzden tavsiye alacağınız yere kasa ile gitmeniz. Vatan'a gidip orada taktırabilirsiniz mesela. Kart önerim de paranız varsa GTX 750 olacaktır.

Öncelikle yazım kurallarına uymalısın yoksa ceza alacaksın ayrıca gtx 630 diye bir kart yok gt 630 var hem ram'lerle ne alakası varmış ilk defa senden duydum senin anakarta gt 630 olur.

Olayın DDR2 ile alakası yok aslında. Soket olarak uyar ama GT 630 berbat rezil bir kart. Tabi bütçeniz nedir bilmiyorum.

Görüntü vermeme ihtimali var anakart eski olduğundan. O yüzden tavsiye alacağınız yere kasa ile gitmeniz. Vatan'a gidip orada taktırabilirsiniz mesela. Kart önerim de paranız varsa GTX 750 olacaktır.

Recep abi senin attığın mesajı görmedim o yüzden böyle yazdım. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı