ECS H61H2-M17 BIOS güncelleme sorunu

Captan Mustafa

Centipat
ECS H61H2-M17 eski sistemimim Anakartı i7 3770 işlemci aldım ve AMD Radeon RX 570 4 GB ekran kartım var boşta. Onu takacağım ama çalıştırmıyor BIOS'u eski olduğu için. Aynı Anakartı olan bir arkadaş buldum onun BIOS'u son sürüm onda çalışıyor benimkinde çalışmıyor. Seninki bozuk demeyin Pentium işlemci ve AMD 1 GB ekran kartı ile çalışıyor. PSU 500Watt yaptım onunda sorunu yok. Forumlardan buldum ECS H61H2-M.2 anakart BIOS güncelleme sayfasını ama anakartlar neredeyse aynı ama farklı. Denedim güncellemeyi forumdaki gibi yapamadım. ECS sitesinden indirdim son sürümü Windows sürümün uyumlu değil mi diye bütün Windows kurdum Driver larını kurdum yine de yapamadım. Windows 7'den Windows 10 kadar denedim. Anakarta ve bütün bileşenlere baktım hiçbir sıkıntısı yok zaten bilişim okuyorum daha yeni mezun oldum anlıyorum yanı, bilmeyen anlamayan biri değilim. Yeni nesil anakartlar gibi kolay ve basit değil eski bir anakart olduğu için daha önce aynı anakartla BIOS güncellemesi yapmış %100 doğru yapmış kişiler yardım ederse çok iyi olur.🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulda sana hata raporlamayı nasıl yapman gerektiğini öğretmediler sanırım. Ben öğreteyim. Aldığın hatayı paylaş bir paragraf dolusu, çözüme hiçbir katkı sağlamayan bilgileri bizimle paylaşmak yerine. Bu sayede sana yardımcı olabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı