ECS H61H2-MV V2.0 BIOS Güncelleme Sonrası Donma Sorunu

Abi yaşıyorum zaten o adamda olduğu gibi benim PC rastgele zamanlarda bazen startupda bazen oyun oynarken donuyor kilitleniyor birden, çok çok ama çok rahatsız etmeye başladı günde 4-5 defa oluyor nasıl çözerim diye dedim. Ama ben güncelleme falan yapmadım.
Onun için ilk mesajımda ne yapman gerektiğini yazdım sana. Bakımları yaptır hem yazılımsal hem donanımsal.

Bu sorunu dünyada yaşayan sadece ikimiz olabiliriz buarada.. çok saçma bir sorun.
Yok yok merak etmeyin yanlız değilsiniz :) Aynı anakarta sahip bende bir pc aldım. Ekran kartımı taktığımda bios logosunda donup kalıyor, bir süre sonrada resetiyor. Hafta içi olması sebebiyle çok ilgilenemedim, haftasonu herşeyi deneyeceğim mecbur. İlk psu den şüphelendim, değiştirdim ama çözüm olmadı.

Yok yok merak etmeyin yanlız değilsiniz :) Aynı anakarta sahip bende bir pc aldım. Ekran kartımı taktığımda bios logosunda donup kalıyor, bir süre sonrada resetiyor. Hafta içi olması sebebiyle çok ilgilenemedim, haftasonu herşeyi deneyeceğim mecbur. İlk psu den şüphelendim, değiştirdim ama çözüm olmadı.
Bugün yeni 2.el anakart almaya gideceğim sorun anakartla alakalı merak etmeyin ben herşeyi denedim...

Yeni konular

Geri
Yukarı