Eczanede kedi olması normal mi?

• Konuyu başlatan Rain1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 50
  • Görüntüleme 1B

Rain1

Picopat
Yılbaşından önce bir eczaneye ilaç almaya girmiştim. Girer girmez bir baktım eczanede kedi dolaşıyor :D girdiğim gibi dışarı çıktım sonra. Zaten 1-2 müşteri vardı beni fark etmediler bile. Kedileri severim ama yıl olmuş 2024(hoş bu 2023'ün son günleriydi :D) eczanede kedi beslenmesi ne bileyim... Zaten 1000 tane eczane var neden gidip kedili yerden alayım ki, 2 dk sonra başka eczaneye girdim :D

:D Oturup 40 saat şükran ve teşekkür sunman gereken kedi eczanede dolanıyor diye ilaç mı almayacaksın? Hayvanın tükürüğü bile temizlik malzemesi antibiyotik karışımı kendini temizliyor üstüne sokaktaki böcekleri fareleri temizliyor belediye çalışanı gibi çalışıyor.

Geri dönüp bir teşekkür et o olmasa o eczanede fareler gezebilirdi.

:D Oturup 40 saat şükran ve teşekkür sunman gereken kedi eczanede dolanıyor diye ilaç mı almayacaksın? Hayvanın tükürüğü bile temizlik malzemesi antibiyotik karışımı kendini temizliyor üstüne sokaktaki böcekleri fareleri temizliyor belediye çalışanı gibi çalışıyor.

Geri dönüp bir teşekkür et o olmasa o eczanede fareler gezebilirdi.
Teşekkürler ara sıra dışarıda güvercinlere ve kedilere yemek bırakıyorum zaten. Bir zahmet eczanede olmasın :D

Teşekkürler ara sıra dışarıda güvercinlere ve kedilere yemek bırakıyorum zaten. Bir zahmet eczanede olmasın :D
Tamam şimdi bu yaşadığınızı en yakın milenyum/binbirçeşit/birmilyoncu'dan alacağınız 25 liralık kilitli günlüğe yazıp kilitleyebilirsiniz.

Normal. Fırın falan olsa normal görmezdim elbette ama Eczane'de açık bir şekilde ürün satılmadığı için sorun olmaz.
Alakası yok. Geçenlerde bir video vardı. Kedi markette buzdolabına süt ürünlerinin oraya girmiş. Yorumlarda bir sürü kişi destekliyordu. Ne var temiz kedi o, orada dolaşamaz mı size ne diyorlardı :D :D

Geri
Yukarı