EDC CPU ne anlama geliyor?

canerky.art

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
EDC CPU yazan yer ne anlama geliyor, bazen kırmızı oluyor bazen turuncu. İşlemcimde bir problem mi var?

Ek Açıklama 2020-04-13 001146.jpg

Ozaman almaya gerek yok. Test devam ediyor bir problem çıkmadı halen.
işlemcinin fazla ısındığını gördüm minecraft ss inde 80 derece yazıyordu bence dengeliye almalısın bi problem olmadan ve oyun oynarken işlemcinin %100 olması darboğaz olduğunu gösterir şu andaki Görev Yöneticisi ss ini atarmısın kullanımları görelim bi problem yoksa kapatabilirsiniz şuan yaklaşık 30 dk olmuş

Yüksek performans ile Ryzen Balanced arasında bir fark yok dikkate değer. Boştaki değerler falan var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada bir tablo var. Eski nesil ama çok değişeceğini sanmıyorum. Yani Ryzen Balanced daha iyi bir tercih.

Yüksek performans ile Ryzen Balanced arasında bir fark yok dikkate değer. Boştaki değerler falan var.
Stop dedikten sonra Test kısmından PrimeNet seçeneğine bastım Ok dedim. Burda ne oluyor şuanda %56 sını kullanıyor işlemcinin. Ne yapmam lazım?
Ek Açıklama 2020-04-13 011412.jpg

işlemcinin fazla ısındığını gördüm minecraft ss inde 80 derece yazıyordu bence dengeliye almalısın bi problem olmadan ve oyun oynarken işlemcinin %100 olması darboğaz olduğunu gösterir şu andaki Görev Yöneticisi ss ini atarmısın kullanımları görelim bi problem yoksa kapatabilirsiniz şuan yaklaşık 30 dk olmuş
Darboğaz falan yaşamıyorum oyunlarda.

Cancel deyin. Bu sekmenin bana geldiğini hatırlamıyorum.
Yok ilk işlemci testine Stop dedim zaten o bitti bi problem çıkmadı. Youtube'da birisi PrimeNet'e de basmıştı Ok dedi bir test daha yaptı sistem ama ne olduğunu anlayamadım kapattım şimdi bunu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı