Edebiyat dersi için grup çalışmasında kimse uğraşmıyor

xw3nzy

Hectopat
Yer
Türkiye, Bartın
Daha fazla  
Geçenlerde bu çalışma yapılmalı mı diye sormuştum ve gelen cevaplardan sonra yapmaya karar verdim ve yarın son gün, kimse uğraşmıyor WhatsApp grubunda kimse benden başka yazmıyor ve sırf bu yüzden sınıfta kalabilirim. Hocaya söylemiştik, daha önce 2 kişi gidip bizi kovdu ve yanından gittik. Bu durumda daha ne yapabilirim?

Binlerce kez yaşadım aynı durumu.
Kendiniz yapın, ayrıca hocanızın sizi kovması da hiç hoş olmamış.
Kolay gelsin, zor bir durum.
Geri kafalı hiçbir şey bilmeyen tamamen bir çöp grubunun içindeyim ve onların çalışması beni etkiliyor hayatımda yaşadığım en saçma olaylardan biri ve tüm sınıf grup olarak yapıyor kimse ayrı ve tek yapamıyorum ve üstüne sınav haftasının tam ortasında öğretmenimiz bizden ezber istiyor ve çok kötü bir hoca ne yapacağım :/

Geri kafalı hiçbir şey bilmeyen tamamen bir çöp grubunun içindeyim ve onların çalışması beni etkiliyor hayatımda yaşadığım en saçma olaylardan biri ve tüm sınıf grup olarak yapıyor kimse ayrı ve tek yapamıyorum ve üstüne sınav haftasının tam ortasında öğretmenimiz bizden ezber istiyor ve çok kötü bir hoca ne yapacağım :/

Senin o gruba puan kazandırman onların işine yarar. Bedava puan gelmiş olur.

Hocanıza kimsenin uğraşmadığını kanıtlayın. Olmadı tek başınıza yapın projenin sonuna da yapan kişilere sadece kendinizi yazın :D

Hocanıza kimsenin uğraşmadığını kanıtlayın. Olmadı tek başınıza yapın projenin sonuna da yapan kişilere sadece kendinizi yazın :D
Whatsapp üzerinde grupta kimsenin uğraşmadığı ve mesajlara bilerek bakmadığının kanıtı var olur mu sizce?

Hocaya ben tek başıma çalışmak istiyorum de.
Sordu birkaç kişi hanginizle uğraşayım yapın grubunuzla diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı