Edebiyat hocasının bana olan sinirliliği

Aga bizim edebiyat dersinde ders işlenmiyor herkes konuşuyor hoca bildiği için bazen ders anlatmaya tenezzül dahi etmiyor bizde sinirleniyoruz diyoruz sınıfı sustur diyor yok zorla ders işleyemem falan dinleyenlerin hakkı yenmesine rağmen ses çıkarmıyor son 1-2 haftadır artık bizde sinirden hocanın arkasından konuşuyoruz çünkü ne alan hocalarımız ne sınıf hocamız edebiyat hocasını suçlu bulmuyor sizce ne yapmalıyız.

Ya hocam bir şey yapmasakta takıyorlar :D.
Kendi olayımı anlatayım mesela kısaca, derste önümde bir kişi çantasından bir şey alıyor bende hocayı görmüyorum. O sırada hoca bana bir şey demeye çalışıyormuş bende doğal olarak duymuyorum. Sonra bana demediği şey kalmadı. (Diğer öğrencilere, bu seviyesi düşükler yüzünden sizin seviyeniz yükselmiyor gibi küçük düşürmeler...) Bu daha 1 tane olay...
Bizimkinde argoda dahil oluyor.😁
Hiç karşılaşmadım bu hocalarla. Umarımda karşılaşmam. Kolaylıklar dilerim hocam.
Sağ olun hocam.

Hocam vallaha sabrediyorum ama bir gün bende ona bir takacağım görecek gününü bu nedir ya. Büyüklere saygı tamam da bir yere kadar yani biz koyun muyuz büyükler bize her istediğini yapamaz hayırdır yani başlarım saygıya.

Bir de kendimizi savununca saygısız olmamız... Saygıyı çok yanlış anlıyorlar.

Hocam vallaha sabrediyorum ama bir gün bende ona bir takacağım görecek gününü bu nedir ya. Büyüklere saygı tamam da bir yere kadar yani biz koyun muyuz büyükler bize her istediğini yapamaz hayırdır yani başlarım saygıya.

Bizde de oluyor da anlatmak istemedim uçmamak için.
Haklısınız saygıda bir yere kadar artık hocam dayanılmaz bir dereceye gelebiliyor sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı