Fitness hocasının davranışları doğru mu?

emirmertbaserr

Centipat
Yer
Amsterdam
Merhaba arkadaşlar, bugün ofisten geldim tavuğumu pilavımı yedim ve salona gittim. Dirseğimde sıkıntı olduğu için pecdeci zaten mükemmel derecede yapamıyordum. Geldi hoca böyle sallana sallana selam verdi selamını aldım falan. Sonrasında bana karışmaya başladı. Ben de doğrusunu öğret madem en iyisini yapalım dedim. Bir hallere girdi saçma sapan yok şöyle yapacaksın yok böyle yapacaksın. Dedim ki bak hocam dirseklerimde bir sorun var istesem de güzel yapamam. Yok sen göğsü çalıştırmıyorsun cart curt bir sürü tatava yaptı. Göğüslerim de her spor yapan birey gibidir. Böyle bir davranışta bulunması gerekir miydi? Yoksa salon sahiplerine durumu rapor edeceğim. Kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem fakat böylesine bir durumu bana yaşatıp bir günümü mahvetmesi hoş değildi.

Salon sahiplerine bilir kişi raporu da sunsan 'hoca sana yardım etmek istiyor kardeşim devam et' cevabını alırsın eğer mahalle arası bir salondaysan. Acaba gerçekten yanlış yapıyor olabilir misin?

Salon sahiplerine bilir kişi raporu da sunsan 'hoca sana yardım etmek istiyor kardeşim devam et' cevabını alırsın eğer mahalle arası bir salondaysan. Acaba gerçekten yanlış yapıyor olabilir misin?

Dediğim gibi dirseğimde problem olduğu için dirseği o kadar kıramıyorum, saçma sapan tavırlar sergileyen hocanın yanında bir güzel rezil olmuş olduk sonunda. Değişik tipler.

Dediğim gibi dirseğimde problem olduğu için dirseği o kadar kıramıyorum, saçma sapan tavırlar sergileyen hocanın yanında bir güzel rezil olmuş olduk sonunda. Değişik tipler.
Neden rezil olasın ki? Kendini biliyorsan hocanın ne düşündüğünün ne önemi var? Sakatlığı bulunan birine hareketi düzgün yapamadı rezil oldu gözüyle bakacaksa adı hocadır onun boşver takma hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı