Edebiyat konuşma sınavında ne konuşulmalı?

RİCK GRİMES1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yarın konuşma sınavı var sizce hangi konu hakkında konuşmalıyım? Hoca konuyu siz seçebilirsiniz dedi siyaset ve din hariç spor falan olur bende fanatik beşiktaşlıyım ve Beşiktaş hakkında konuşmayı düşünüyorum aslında sizce nasıl bir şey yapmalıyım? Fikir ve önerilere açığım.

Bu videodan örnek alabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Canın ne isterse onu yap yeter ki çekingen olma, hocaya değil sınıfa konuş, mimiklere dikkat et, cümlelerin arasına eeee hocam şöyleydi gibi duraksamalar ekleme. Bunlara dikkat ettikten sonra konunun önemi yok.

Merhaba arkadaşlar yarın konuşma sınavı var sizce hangi konu hakkında konuşmalıyım? Hoca konuyu siz seçebilirsiniz dedi siyaset ve din hariç spor falan olur bende fanatik beşiktaşlıyım ve Beşiktaş hakkında konuşmayı düşünüyorum aslında sizce nasıl bir şey yapmalıyım? Fikir ve önerilere açığım.

Hocanız bununla ilgili konu vermesi gerekir vermedi mi?

"Dar alanlı ve geniş alanlı yapay zeka" konusunu araştır. ChatGPT ve Gemini'den soru sor. Güzel bir konu.

Kafana yatarsa ve bana soracak sorun olursa seve seve yardımcı olurum.

Birde mimiklerine dikkat et, çok fazla takılma akıcı konuşmaya çalış ve son olarak çok kısa konuşma 2-2,5 dakika konuş yeter.

Genel kültür tarzı. Beşiktaş'ın tarihçesini vs. anlatabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
YouTube'da şöyle bir video var. Daha önce izlemiştim 3 bölüm şeklinde. Bunları dinleyip özetini kafamdan anlatacağım zaten Beşiktaş hakkında bayağı bilgi sahibiyim böyle bir şey daha iyi olur gibi sizce?

Hocanız bununla ilgili konu vermesi gerekir vermedi mi?

Yok hocam vermedi.

YouTube'da şöyle bir video var. Daha önce izlemiştim 3 bölüm şeklinde. Bunları dinleyip özetini kafamdan anlatacağım zaten Beşiktaş hakkında bayağı bilgi sahibiyim böyle bir şey daha iyi olur gibi sizce?

Yok hocam vermedi.
Vermesi gerekirdi neyse yukarıda anlattım zaten o maddelere dikkat et

Yeni konular

Geri
Yukarı