Edebiyat projesi nasıl yapılır?

furkan26026

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hoca bızden 3D kıtap yapmamızı omur dedıgın belgeselı cekmemızı ve bır kayısı agacını okuyup saır nasıl dusunmus diye dusunmemızı sormus. Nasıl yapacağım bunları?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hoca bızden 3D kıtap yapmamızı omur dedıgın belgeselı cekmemızı ve bır kayısı agacını okuyup saır nasıl dusunmus diye dusunmemızı sormus. Nasıl yapacağım bunları?

Sınıfın ortasında yere atlayıp kitap kitap diye bağırmaya başla babacık kitap gelecek babacık kitap gelecek falan deyip uzaklaş.

Kitap için rehber YouTube videoları vardır. Belgesel olarak arkaya video/foto koyup seslendirilebilir. Sonuncusu da klasik şiir analizi.

Hangi alfabeyi kullanıyorsun kardeş ne dediğin anlaşılmıyor. Bir de edebiyattan proje almışsın.

Neyi anlayamadın acaba hoca bızden 3 boyutlu kıtap yapmamızı ömür dedıgın adlı belgeselı cekmemızıve bir kayısı agacı adlı sıırın nasıl yazıldıgını dusunup yazmamızı istedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyi anlayamadın acaba hoca bızden 3 boyutlu kıtap yapmamızı ömür dedıgın adlı belgeselı cekmemızıve bir kayısı agacı adlı sıırın nasıl yazıldıgını dusunup yazmamızı istedi.

sen neyı anlamadin. 3D kıtap yanı sayfa cevırdıkçe yukari doğru acilan agac gıbı seyler yapacaksin, omur dedıgın belgeselı canlandiricaksın, kayisi agaci sıırın nasıl hangı duygu dusunce, hangı olaylar netıcesı ıle yazildiğini paragraf halınde not edeceksın.

Sen neyı anlamadin. 3D kıtap yanı sayfa cevırdıkçe yukari doğru acilan agac gıbı seyler yapacaksin, omur dedıgın belgeselı canlandiricaksın, kayisi agaci sıırın nasıl hangı duygu dusunce, hangı olaylar netıcesı ıle yazildiğini paragraf halınde not edeceksın.

Hocam anladım da şairimiz kayısı agacı oldugunu dusunuyor ne yazayım 3D kitabi yaparm ama mur dedıgın 50 dakika onu nasıl yapacağım.

Hocam anladım da şairimiz kayısı agacı oldugunu dusunuyor ne yazayım 3D kitabi yaparm ama mur dedıgın 50 dakika onu nasıl yapacağım.

Bızde ucunden bırını secdırır dı normalde. 3 tane proje odevı gıbı vermıs. Konus reddet 3 projeyi ben bırını yapacagim hoca de. Ya da UC-dort dakıka cek gıtsın gardas.

Yeni konular

Geri
Yukarı